דף הבית > אקטואליה וחדשות > האזינו: רינה אריאל עונה בדמעות לאופנהיימר

האזינו: רינה אריאל עונה בדמעות לאופנהיימר

אופנהיימר גינה בחשבון הטוויטר שלו את אישורי הבניה בקרית ארבע. רינה אריאל ענתה לו בראיון קורע לב

רינה אריאל, אמא של הלל-יפה אריאל ז"ל שנרצחה בביתה בקרית ארבע ביום חמישי שעבר, תקפה את מזכ"ל ודובר 'שלום עכשיו' לשעבר, יריב אופנהיימר. זאת, לאחר שאופנהיימר צייץ בטוויטר כי "42 יחידות הדיור שאושרו (בקרית ארבע לאחר הפיגוע) הן עוד 42 סיבות לפלשתינים להתפוצץ".

רינה אריאל עונה בדמעות ליריב אופנהיימר ברדיו דרום

בסוף הראיון, סיפר הקריין לרינה אריאל כי אלו הדברים שאמר אופנהיימר כשהבינה אריאל שהמרואיין הבא הוא אופנהיימר, פרצה בבכי והגיבה לדבריו: "אני אומרת לכל המנחמים פה, יריב אופנהיימר עכשיו על הקו והוא טוען ש-42 הדירות פה שאושרו יביאו לעוד 42 פיגועים, אז אני אומרת פה וכל המנחמים שומעים כאן: יריב אופנהיימר – לא ה-42 דירות יביאו לפיגועים, גישות כמוכם תבוסתניות שרוצות לעקור אותנו יגרמו למוות ורצח של עוד ילדה".

אריאל הזמינה את אופנהיימר להגיע לביתה, "אתה מוזמן לפה יריב כי כל יהודי מוזמן, ואתה מוזמן לראות פה ולבנות פה, לא 42 דירות אלא 420 דירות עם מגרש, מתקנים ונורמליות, וזה מה שיביא את האור".

"אנחנו לא נראה פה את הנוף של האסלאם, אנחנו נראה פה את הנוף של ארצנו, את הנוף השמח", הוסיפה אריאל, "דיבורים כאלו יריב, הם נותנים להם כוח, הם מקבלים כוח מאיתנו. תבוא לפה יריב, תצא מהדיבורים האלה, תבוא לחזק את היישוב".

ציוצו של אופנהיימר על קרית ארבע
ציוצו של אופנהיימר על קרית ארבע

בתחילת הראיון סיפרה רינה על רגעי האימה: "הלל הייתה לבדה בבית. היה לנו נס גדול שאחיות שלה כבר לא היו בבית, אחרת היה לנו טבח לא נורמלי; הוא הסתובב בבית וחיפש את מי לטבוח. כשבעלי חזר הוא נכנס הביתה עם שני חברים שלו מכיתת כוננות והוא ראה מה קרה, והוא צורח "הלל הלל". המחבל חיכה לנו בבית, בחדר השני. ואם החבר שלנו לא היה יורה במחבל, הוא היה רוצח את בעלי. ואם הבנות שלי היו שם, הוא היה שוחט אותנו והיה לנו את משפחת פוגל 2. ואם הוא לא היה פוגע בהללי שלנו – הוא היה עולה למשפחות הצעירות וטובח שם" זעקה אריאל.

"אולי הבת שלי היא העולה על המוקד. היא נשמה כל-כך טהורה, ילדה שלא חטאה. אני בתור אמא עוד לא הספקתי לריב איתה. היא לא ביקשה כלום. זו נשמה צדיקה וטהורה". וסיכמה בבקשה מריבונו של עולם "אני אומרת לרבונו-של-עולם: די, אין לנו עוד מקום".

הראיון המלא

‫מיכל שמעון‬‎

‫מיכל שמעון‬‎

עורכת באתר ערוץ 20.

אולי יעניין אותך גם

"70 כלבי הגנה ביהודה ושומרון": הכירו את יחידת הכלבנים הארצית

יחידת הכלבנים לישראל הוקמה במהלך האינתיפאדה השנייה על רקע פיגועי החדירות לישובים. מפקד היחידה: "היחידה פועלת בשלושה תחומים עיקריים: ביטחון, הצלה ואיתור נעדרים"