עתניאל זה מקום של חיים. זו הסיבה העיקרית שזה הבית שלי.
הרבה מכירים אותנו בזכות המתים המדהימים שלנו, אבל חשוב שתדעו שיש כאן חיים. הנה אחת הדוגמאות- נוער עתניאל. בתוך כל הצער והזעם והבלבול הם פשוט בנו ועשו ויצרו והרימו מפעל אדיר וענק. הם מבינים מה שהרבה זקנים משיחיים שעסוקים בחלומות שווא מסרבים להבין – רק חיים יביאו תקווה ושלום.

והבנייה שלהם, והעשייה שלהם נותנת תקווה אמיתית למשהו אחר שנוצר כאן. ליכולת לבנות כאן כמו פעם.
לפני כמעט ארבע עשרה שנים, נפגע הישוב עתניאל. החדירה הראשונה לישוב הייתה לישיבה. ארבעה חברים מהישיבה נרצחו, אני נפצעתי קשה מאוד. הנערים האלה בחלקם הגדול היו תינוקות או עדיין לא נולדו.
עתניאל גדלה וצמחה מאז. נוספו עוד ועוד משפחות ועוד ועוד חיים. לא אשקר – גם עזבו אנשים, היה קשה. אבל אל מול הקושי הזה אנחנו נאחזנו בחיים. לא כי אנחנו כ"כ אמיצים, פשוט אין שום אפשרות אחרת לחפצי חיים.

ומאז אנחנו יודעים שמחות וטוב ורע ושכול והכל מעורב זה בזה. והנחמה הגדולה ביותר היא החיים כאן. האנשים החיים כאן. השיח החי כאן. הטוב שחי כאן. אז אם אתם מהמתרפקים על מה שהיה כאן, על ימי "אנו באנו" שבהם היה כל-כך טוב והנוער היה נוער, אתם מוזמנים לעצום את העיניים ולהצטרף לחלום.

אחרי שהם סקלו שביל וחפרו ויצרו בריכה ובנו פרגולות וספסלים ושולחנות, הבנייה עכשיו היא של אמפי גדול וטיילת ותצפית לירושלים. סמוך לביתה של דפנה מאיר הי"ד בעתניאל, מקום שהרצח הרס בו, הנוער שלנו בונה על חורבותיו מחדש הופעות ושמחות ואהבות ורק דברים טובים.

אז זה הזמן לקחת חלק. לפתוח את הלב ואת הכיס ולקבל תמורות שהייתם משלמים עליהן בעצמכם לפחות את המחיר הזה. זו הזדמנות להיות חלק ממשהו גדול.
אז שתפו ועזרו לזה לעבור, אבל רגע לפני כנסו לכאן, ותתנו.
הנה כאן> https://bit.ly/2bDrCJ8

ואם אתם רוצים להיות חלק מהחלום הזה באמת, אתם מוזמנים. יש כאן הזדמנויות מדהימות, וכמו שהבנתם נוער נפלא שיכול לצמוח יחד עם הילדים שלכם.

נוער עתניאל
נוער עתניאל
20 News

20 News