מתוך "לפני כולם", א-ה בשעה 21:00

מיזם חדש לגיוס המונים עבור לוחם כפיר שחיסל מחבל ונכנס הבוקר (ד') לכלא 4 בצריפין. היוזמים מבקשים לפצות את הלוחם" על עוגמת הנפש שעבר". בכיתוב מצמרר הוסיפו יוזמי הגיוס מודעת אבל פיקטיבית ל"עמוד השדרה הלאומי".

מודעת האבל הפיקטיבית המתוקנת
מודעת האבל הפיקטיבית המתוקנת

היעד שהציבו היוזמים הוא גבוה יחסית ועומד על 220 אלף ש"ח, ונפתח במקביל לכניסת אזריה לצריפין. "אל דאגה – אלאור חי וקיים", הבהירו בנוגע למודעת האבל, "אבל…אם זה היה נגמר חס וחלילה במותו של אלאור אחרי יומיים היו שוכחים אותו ואת המשפחה… כפי שלצערנו משפחות נפגעות טרור רבות נשכחות.  לכן אנחנו מלווים את אלאור ומשפחתו  יום יום, שעה שעה, דואגים להם, מגייסים מימון לתמיכה בהם, ומראים שעם ישראל לא נוטש אותם! ובנוסף… לוחם מצטיין הולך לכלא, האויב צוהל, וחיילנו מתוסכלים…!", כתבו.

מתוך "" א-ה בשעה 23:00

היוזמים הדגישו כי כל התרומות יועברו למשפחת אזריה. "אביו של אלאור עם בעיות בריאותיות קשות, האם בכאב עמוק ואלאור בכלא ואינו יכול לעזור. כשאלאור יצא מהכלא הוא יתחיל את החיים. ביתרון בזכותכם ועם תמיכה חזקה וחיבוק. צריכים את עזרתכם כדי שהמילה האחרונה תהיה שלנו, עם ישראל ולא של הטרור האיסלמי!", סיכמו.

אתי אזריה מודה לעם ישראל. צילום: מרב לרנר

יש לציין כי לא מדובר במיזם גיוס ההמונים הראשון עבור אזריה. שרון גל פתח פעמיים מיזמים דומים עבור מימון צוות ההגנה של הלוחם.

אלאור אזריה נכנס לכלא 4. צילום וידאו וסטילס: איתן אלחדז/TPS
אלאור אזריה נכנס לכלא 4. צילום וידאו וסטילס: איתן אלחדז/TPS

, העומדת מאחורי המיזם, כתבה בעמוד הפייסבוק שלה: "עכשיו תורנו לתת גב לאלאור, להוכיח לו ולמשפחתו שעם ישראל איתו, תומכים בו ומלווים אותו!. אלאור אזריה, לוחם מצטיין, נכנס היום לכלא אחרי שחיסל מחבל. על העוול, על עגמת הנפש ועל הייסורים שעברו עליו ועל משפחתו, אנחנו רוצים לפצות".

"בואו נוכיח לאלאור שעם ישראל איתו, לא מפקיר אותו, לא מפנה לו גב. כי כעת, אלו שצוחקים הם המחבלים. אנחנו חייבים את עזרתכם", סיכמה.

 


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.