קיץ בלונדון עם זכרון מנחם

שוב הצטרפתי למחנה קיץ של זכרון מנחם, שוב אותם פרצופים מוכרים של מתנדבים קדושים, מדריכים מסורים עד אין קץ, ואנשי העמותה המקסימים ובראשם משפחת ארנטל היוצאת דופן ביכולת הנתינה שלה.


המסע בלונדון לא יכול להסתיים לפני שמגיעים לבית ראש הממשלה, דאונינג 10

לצערי גם מעט פרצופים מוכרים של חניכים, ילדים חולים שכבר חולים יותר מדי זמן וקיוויתי לא לראות אותם במחנה הזה ולחשוב שהם בריאים כחדשים ומבלים בחיק משפחתם.

דביר3
"כל המשלחת הענקית הזו מזיזה עצמה ברחבי לונדון רבתי". דביר עם המתנדבים והחניכים


וכל המשלחת הענקית הזו מזיזה עצמה ברחבי לונדון רבתי לבושה ירוק זוהר בין ארוחת בוקר ישראלית מוקדמת (כי יש המון מה להספיק היום..) כשרה וטעימה במיוחד במלון שהוכשר והפך בית, לבין שירים ריקודים ותיפוף על דרבוקה במצודת לונדון,

לקו גריניץ', לפארק טורפ, למסלול מרוצי מכוניות, לקניון ענק כדי להספיק לקנות משהו למשפחה בבית, לארוחת ערב עם תורמי המחנה האנגלים, ולעוד עשרות פעילויות שתוכננו ומבוצעות באדיקות תוך שמירה על הבטיחות והבריאות של הילדים הנפלאים האלו.

דביר
"ארוחת ערב עם תורמי המחנה האנגלים". דביר באירוע "25 שנה לזכרון מנחם" בלונדון

בשבילי זו מתנה גדולה לזכות להסתובב עם החבורה האמיצה הזו כאחד מהם ולהיות חוליה קטנה בשרשרת שמשמחת ילדים שהגורל התאכזר אליהם בשלב הזה בחייהם ובטח יפצה אותם בהמשך.

יש המון עמותות שמטפלות בילדים חולים ובשבילי זכרון מנחם עושה זאת בסוג של נחישות שמתעלמת מהמחלה הנוראית ומציגה לילדים ולו לכמה ימים עולם בריא שמח מלא תקווה ונתינה ועל זה בדיוק נאמר עולם ומלואו.

אנשים טובים באמצע הדרך.

20 News

20 News:עוד באותו נושא