12:44 24/10/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > "מדוע הרוצחים מסתובבים חופשי?"

"מדוע הרוצחים מסתובבים חופשי?"

לאחר יותר משנה בה המשפחה לא מקבלת תשובות והעצורים בפרשה שוחררו פונה האם השכולה לח"כים בקריאה נרגשת - מדוע לא נעשה דבר כדי למצוא את רוצחי בני?

מרים ערמי, אמו של נתנאל ערמי ז"ל שנרצח לפני כשנה וחצי (16.9.14) פרסמה אתמול בפייסבוק פניה נרגשת לחברי הכנסת "מאז הרצח האכזרי של בני חיינו גהינום, אנחנו לא ישנים בלילות במחשבה מה עבר על הבן היקר שלנו ברגעים הקשים בהם צנח אל מותו".

מתוך הכאב היא קוראת אל חברי הכנסת "שמישהו יפעל לדעת למה שחררו את הרוצחים, מדוע לא נותנים למשפחה את את הזכות לדעת פרטים מדויקים"Screenshot_4

ערמי נפל אל מותו לפני שנה וחצי בשעת עבודה באתר בניה בפתח תקווה כשהכבל שעליו היה תלוי נחתך במזיד. נעצרו מאז חשודים במעשה אך הם לא הובאו לדין ושוחררו לפני מספר חודשים.

"למה מההתחלה התנהגו אלינו כאילו אין לנו קשר לרצח הנורא של בני היקר?" כותבת ערמי "למה הרוצחים מסתובבים חופשי בזמן שלנו אין חיים?"

לאחר הרצח, הגיעו נציגי המשטרה לאלמנה רק לשם מטרה אחת: חתימתה על הסכמה לניתוח הגופה.  שחררו את העצורים ולא הודיעו לנו, זה נודע לנו מהתקשורת. אני יכולה לספור ביד אחת את את הפגישות שהיו לנו עם גורמים רלוונטים. תלינו תקוות בכך שיש מפכ"ל חדש, אבל המפכ"ל ניער אותנו מעליו" מספרת ערמי"

חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' התקשר אתמול לערמי, והבטיח כי ינסה להעלות את השאלות ולהגיע לטיפול בנושא. "מיד עם קבלת הפניה יצרנו קשר טלפוני עם המשפחה ושוחחתי עם אנשיו של השר לבטחון הפנים. לעזור למשפחה זה מחוייבות בסיסית שלנו"

חבר הכנסת אורן חזן מסר בתגובה: "שלחתי לה הודעה אישית שאשמח לעמוד לרשותה, יש לנו את היכולת מהמקום שלנו לסייע ואני מתכוון לעזור לה".

‫מיכל שמעון‬‎

‫מיכל שמעון‬‎

עורכת באתר ערוץ 20.
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

ניידת משטרה, אילוסטרציה. צילום: רפאל חיון

שוטר נעצר בחשד שנהג בשכרות

השוטר עוכב לבדיקת "ינשוף" ולאור ממצאיה רישיונו נשלל במקום, ונפתח נגדו הליך של הוצאה לחופשה כפויה