וועד הרבש”צים הארצי וההסתדרות הלאומית הודיעו הבוקר (ו’) כי החל מיום ראשון הקרוב ה- 22/12/2019 כלל רכזי הביטחון במדינת ישראל יחלו את משימותיהם השוטפות מידי יום החל מהשעה 10:00 בבוקר. המשמעות, המשך ניתוק הקשר עם גורמי צה”ל ימשך.

רכזי הביטחון הישוביים דורשים מהשר בנט הסדרה של תנאי העסקתם ושל מרכיבי הביטחון ביישובים, ומפצירים פעם אחר פעם בפקידי משרד הביטחון ובשר נפתלי בנט, להיפגש בכדי להסדיר סוגייה זו.

כזכור, הכרזה על סכסוך העבודה, משמעותה היא, כי רכזי הביטחון רשאים לפעול בצעדים ארגוניים שונים לרבות עיצומים, עיצומים חלקיים ושביתה כחלק ממימוש זכות ההתארגנות וקידום מטרותיהם אל מול מעסיקם.

מוועד הרבש”צים הארצי וההסתדרות הלאומית נמסר כי:
” אנו פועלים כל עת בכדי לקדם את סוגיית העסקת רכזי הביטחון ואת הפגיעה בקיצוץ מרכיבי הביטחון ביישובים בכלל מדינת ישראל. עד כה נתקלנו באטימות והתעלמות מוחלטת מצד משרד הביטחון, כשעדיין מסרב לשבת עמנו לשולחן הדיונים, זאת לאחר הכרזה על סכסוך עבודה ונקיטת הליכי מחאה של התנתקות מצה”ל.
לצערנו, אנו מאולצים לצעדים נוספים כנגד משרד הביטחון.
אנו תקווה כי נציגי משרד הביטחון ישימו קץ למצב זה וימנעו נקיטת צעדי מחאה נוספים והשבתה כללית.
כלל רכזי הביטחון ביישובי מדינת ישראל, הינם חלק בלתי נפרד מצה”ל, פועלים ונכונים לילות כימים ולכל משימה. אנו גאים להיות שליחיה של המערכת הצבאית ואין לנו דבר ועניין כנגד
צה”ל, היישובים או המועצות. השר נפתלי בנט, תפסיק להפקיר אותנו!”


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.