במכבי תל אביב סובלים מעונה קשה במיוחד, אבל בשבת האחרונה המזל האיר להם פנים. המועדון שנמצא בשפל חסר תקדים קיבל שי בשווי של קרוב למיליון דולר.

במכבי תל אביב מאוכזבים מהיכולת המקצועית של ולא אוהבים את התנהגותו במגרש ומחוצה לו. הסיבה שראשי המועדון לא שחררו את הפורוורד, שאמור היה להוביל את הקבוצה לפיינל פור, היא החוזה הגבוה שלו שמוערך במיליון וחצי דולר.

סירב לעבור בדיקת סמים. ווימס. צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א
סירב לעבור . ווימס. צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

ווימס שיחק לידיים של המועדון כאשר סירב ביום שבת לעבור בדיקת סמים. במסגרת המאבק בסמים פיב״א מחייבת את הקבוצות לבצע בדיקות סמים של שחקניה, ווימס נבחר להיות הפעם אחד השחקנים והתבקש לעבור את הבדיקה אולם הוא התנגד. אתמול הוא לא הגיע לאימון ודרכו החוצה נסללה. ויקטור ראד וגל מקל שהתבקשו לעבור בדיקה יחד עם ווימס נענו בחיוב כמצופה מהם.

במכבי תל אביב חושבים מזה תקופה לשחרר את השחקן בגלל יכולת חלשה ואחרי התבוסה בטורקיה לגלאטסראיי, גברו הקולות בהנהלה שקוראים להפרד מווימס, אולם לבסוף בחרו להשאירו ולצפות בהמשך המשחקים בגביע המדינה וליגת ווינר בתקווה שיחול המפנה המיוחל ביכולתו.

התנגדותו של ווימס לעבור בדיקת סמים עשויה לגרום לשחרורו המיידי מהקבוצה. מכבי בודקת את הנושא המשפטי כדי לשחרר את ווימס מבלי לשלם את יתרת החוזה שלו. בכל מקרה, לא נראה שמכבי תשאיר שחקן בקבוצה שסירב לעבור בדיקת סמים.

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא