21:11 20/02/2018
דף הבית > מדע וטכנולוגיה > ווטסאפ משיקה אפשרות להעברת כספים בין משתמשים

ווטסאפ משיקה אפשרות להעברת כספים בין משתמשים

האפליקציה הפופולרית מעוניינת להחליף את הארנק שלכם בסלולרי: תאפשר למשתמשים להעביר אחד לשני כספים באמצעותה

"הארנק" הסלולרי של ווטסאפ

 

לראשונה: ווטסאפ משיקה ארנק סלולרי. תוכנת המסרים הפופולרית עבדה מזה תקופה ארוכה על פיצ'ר שיאפשר העברת כספים באופן דיגיטלי בין משתמשים. כעת, לראשונה יתאפשר למשתמשים בהודו להתנסות בהעברת כספים זה לזה באמצעות אפליקציית המסרים.

בחברה עובדים מזה זמן מה על פיתוח שיטת תשלום דיגיטלית בין המשתמשים. ההשקה האחרונה מהווה את הפיילוט הראשון בדרך להפיכת התכנית למציאות. ווטסאפ נחשבת לסופר-פופולרית בהודו – יש לה כ-200 מיליון משתמשים במדינה – פופולרית אפילו יותר מפייסבוק, הרשת החברתית שהיא למעשה הבעלים של תכנת המסרים.

לפי שעה, מספר המשתמשים שיוכל להשתמש באופציה יישאר מצומצם גם בתוך גבולות הודו עצמה. חשוב לציין כי בניגוד לאפליקציות אחרות המאפשרות העברות כספים דיגיטליות בין משתמשים, השרות החדש של ווטסאפ יעבוד ישירות באמצעות חשבון הבנק של המשתמשים – ולא באמצעות כרטיס אשראי.

עדי דניאל

עדי דניאל

עורכת חדשות באתר ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

כך בונים היום אתר אינטרנט איכותי ומקצועי

מלאכת בנייתו של האתר החדש היא ללא ספק מורכבת. אנחנו רוצים לבנות אתר יפה אבל גם עשיר בתוכן, כזה שמושך אליו לקוחות וגם מאפשר לנו לנהל אותו בקלות רבה. השאלה היא איך עושים את זה, כמה זה יעלה לנו ומה החלופה הנכונה ביותר. הנה כמה נקודות למחשבה שיעזרו לכם לענות על השאלות הללו