2:42 20/10/2017
דף הבית > כלכלה > וואלה! טורס: המחיר קפץ ב-120 יורו תוך יומיים

וואלה! טורס: המחיר קפץ ב-120 יורו תוך יומיים

תחקיר 'כלכלי בלילה': זוג רכש כרטיסים להופעה של ברונו מארס ב-78 אירו מ'וואלה! טורס', אך יומיים לאחר מכן היא קיבלה שיחה בה הודיעו לה: "אין כרטיסים"

תחקיר 'כלכלי בלילה'

תארו לכם שהייתם מחפשים באינטרנט כרטיסים להופעה ורואים מחיר מפתיע וזול במיוחד, אך למרבה הצער הייתם מגלים שלא מדובר במחיר האמיתי.

קשת שליו רכשה כרטיסים לחופשה קצרה והופעה בבודפשט ב'וואלה! טורס' ושילמה 78 אירו לכרטיס וקיבלה אישור על ההזמנה. למחרת, שליו קיבלה שיחה בה הודיעו לה כי העסקה מבוטלת. לדברי נציג המכירות, "לא מצאו מישהו שימכור את הכרטיס במחיר בו הם מכרו". במקום זאת, שליו קיבלה הצעה לרכוש את הכרטיסים עם תנאי אחד: היא תצטרך להוסיף לכל אחד מזוג הכרטיסים לא פחות מ-120 אירו כדי להשלים את העסקה עבורה שילמה מלכתחילה.

שליו מספרת שבעקבות פניית ערוץ 20 ל'וואלה! טורס', היא זכתה לקבל את המחיר שפורסם באתר המכירות הפופולרי.

תגובת "וואלה! טורס"

"הלקוחה ביצעה הזמנה של 2 כרטיסים להופעה של ברונו מארס במחיר של 156 אירו. לצערנו, קיבלנו תשובה שלילית מהספק. נציג המכירות שלנו, יואב, הודיע ללקוחה וזיכה את כרטיס האשראי במיידי. במקביל, המשכנו במרץ לחפש ספקים אחרים. הנציג סיים את עבודתו בחברה, הטיפול הועבר לשירות הלקוחות".

"עובדתית, ברגע שפנתה הלקוחה לחברה, ניתן לה מענה וטיפול מידי, והזמנת הכרטיסים הושלמה במחיר המקורי, תוך חיוב מחודש של כרטיס האשראי". באתר המכירות דוחים את טענותיה של שליו לפיהן רק הפנייה לערוץ 20 הובילה לשינוי במצבה ואומרים כי "הלקוחה הייתה זוכה לאותו טיפול מהיר ויעיל גם אילו הייתה בוחרת לפנות לחברה באופן עצמאי".

 

כלכלי בלילה

כלכלי בלילה

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

חיים כץ 19.10

שר הרווחה: "פרטי ההסכם עם הנכים עדיין לא הגיעו אלי"

שר העבודה והרווחה חיים כץ בראיון "להיום הזה" מבטיח כי העלאת קצבת הזקנה תעלה את כל האזרחים הוותיקים מעל קו העוני וגם: מתי יחל יישומו של ההסכם להעלאת קצבת הנכות?