ויו"ר הבית היהודי תוקף את התנהלות כלי התקשורת בסיקור פרשת שוברים שתיקה. לדברי בנט, "כבר יומיים ברצף התקשורת הישראלית מושקעת כולה בלעזור להוכיח שדובר ״״ אכן כיסח ערבים במכות ואינו שקרן כפי שהפרקליטות קבעה".

בנט הוסיף בעוקצנות כי לטובת סיוע לארגון השמאל הקיצוני, זנחו מהדורות החדשות נושא חביב אחר עליהם – חקירות ראש הממשלה: "אפילו את תיקי נתניהו הם עזבו לרגע. עד כדי כך".

בפוסט שכתב בעמוד הפייסבוק שלו כתב כי ערוצי הטלוויזיה, "הם שולחים כתבים ותחקירנים שלהם כדי לדלות בדלי ראיות; מראיינים באולפנים נותנים לאנשי הארגון להכפיש ללא הפרעה את מערכת המשפט (פתאום זה בסדר? כי אצל אלאור אזריה זה היה אסור)- הכל על מנת שהארגון הבזוי הזה יוכל להמשיך להסתובב בעולם ולהכפיש את חיילי צה״ל מעל כל במה.


"לא משנה להם שלוחם אחר לוחם מהפלוגה אומר בקולו שדין הוא שקרן. הם יעדיפו להאמין לפלסטיני פורע חוק מחברון ולא למחלקה שלמה של לוחמי צה״ל. בלתי נתפס".

"אחר כך הם מתפלאים שהציבור זועם על התקשורת", הוסיף השר ושלח מסר ישיר לעורכים: "איבדתם את העם, חברים".

"ומילה לסיום, לך, הדובר המהולל : אם אתה מתעקש שכיסחת ערבי באופן בלתי חוקי, ראשית—תתבייש לך. שנית, אולי תעשה לכולנו טובה ובמקום להסתבך בשקרים, פשוט תכניס את עצמך למעצר בית של שנה ותשחרר אותנו מנוכחותך הציבורית הנאלחת".:עוד באותו נושא