"סטירת לחי לכל לוחם בצה"ל". מתוך '' הערב (ה')

צ'רלי, אביו של לוחם כפיר , ועו"ד הגיעו הערב (ה') לאולפן 'לפני כולם' ותקפו בחריפות את עו"ד , התובע במשפט. הגיב לדבריו של וייסמן בתכנית 'עובדה', שם אמר כי העובדה שאלאור חיסל מחבל שביצע פיגוע במהלך פעילות צבאית יכולה לשקף מציאות לפיה אלאור ירצח חפים מפשע בזירה אזרחית. "מגיל 18 ועד הלום אני משרת את המדינה, מגן על חיי אדם, רכוש ציבורי, על העם והארץ שלנו", אמר , ותהה "איך אדם במדים יכול להגיד משפט כזה? זו סטירת לחי לכל טייס, שיריונר וכל לוחם שמשרת בצה"ל. הוא שכח שאלאור הוא לוחם מצטיין שפעל בזירת פיגוע".

 "אלאור צפה בדבריו של וייסמן ומאוד נפגע מזה. זה ילד מלח הארץ! הוא ייצא לאזרחות ויהרוג?! על מה מדברים בכלל?!", הוסיף האב.
"ילד מלח הארץ יצא לאזרחות ויהרוג? על מה הוא מדבר?!"
"ילד מלח הארץ ייצא לאזרחות ויהרוג? על מה הוא מדבר?!"

 

"מעשה נבלה, במיוחד כשהתובע מודע לעדויות האופי על אלאור"

עורך הדין שפטל, סנגורו של אלאור אזריה, חיזק את דבריו של צ'רלי אזריה ואמר: "אין כמו המשפט הזה, המנוול, שהתובע הזה הוציא מפיו – שמוכיח את מה שאני אומר מהרגע שאני מעורב בפרשה. התובע הזה, באופן ספציפי, בדרך ההתנהלות שלו ובראיונות שהוא מעניק לתקשורת – צמא לדמו של אלאור. אין שום דרך אחרת להגדיר את מעשה הנבלה הזה, לייחס את אלאור כרוצח פוטנציאלי באזרחות, במיוחד כשהתובע מודה לכל עדויות האופי שהשמיעו קצינים וחיילים על אלאור במהלך המשפט".

לאחר מכן, עו"ד יורם שפטל וצ'רלי אזריה שיתפו על הליך הערעור. צ'רלי אזריה אמר כי "אם זה היה בבית המשפט האזרחי, אלאור היה זכאי לחלוטין. יש לי ניסיון משפטי, אני מוכן לשים את ידי בגחלים" והוסיף כי הוא "סומך על צוות ההגנה החדש שלנו".

אלאור אזריה. היה המום מן הדבריןם שנאמרו על ידי הסנגורים. צילום: פלאש 90
אלאור אזריה. היה המום מן הדברים שנאמרו על ידי הסנגורים. צילום: פלאש 90
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא