הדרך המקצועית הייחודית שבה פועל ד"ר אוזגה ארגון בתחום השתלת שיער בטורקיה נובעת מניסיון מקצועי רב שנים שלו הן כרופא צבאי והן כמנתח פלסטי.

בחשיבה מקצועית לטווח הרחוק, שילב הרופא את כל הידע המקצועי שלו והמציא שיטה מצוינת ויוצאת דופן, לביצוע השתלת שיער אפקטיבית המחזיקה לאורך שנים רבות, המוכיחה את עצמה כיעילה ביותר בכל השתלת שיער.

בחירת הקליניקה הנכונה

לקוחות רבים שביצעו השתלת שיער בשנים האחרונות אצל ד"ר אוזגה ארגון ממליצים לחבריהם ולבני המשפחה שלהם לבצע מהלך זה של השתלת שיער רק בקליניקה המקצועית הזו לאור העובדה שמדובר במנתח פלסטי שביצע הרבה מאד ניתוחים פלסטיים בתחומים שונים ולכן הוא מודע לאופן העבודה הנכון, להיבטים הרפואיים ולהשלכות הרפואיות אם העבודה לא תתבצע כראוי ובאופן מקצועי.

השתלת שיער על ידי ד"ר אוזגה ארגון

הרופא המנתח הטוב ביותר בטורקיה קבע כמה שלבי עבודה והוא מיישם את כל השלבים הללו ולא מדלג על אף אחד מהם, אצל כל הלקוחות המגיעים לקליניקה.

  • ביצוע בדיקה ראשונית של הקרקפת כדי לתכנן את המיקומים הנכונים ביותר בראשו של כל לקוח לצורך שליפת השיער והמיקום הנכון להשתלה.
  • בדיקה מיקרוסקופית של כמה זקיקי השיער הקיימים כדי לוודא שהם איכותיים ואפשר להעביר ולהשתיל אותם גם במקום אחר על פני הראש.
  • פתיחת ערוצים רק על ידי ד"ר אוזגה ארגון ולא על ידי טכנאים או אחיות שאינם מורשים לעסוק בכך כיוון שאין להם את הידע הנדרש. בדיקה מקיפה של כל אחד מהערוצים כדי לתכנן את הוצאת זקיקי השיער באופציה הטובה יותר עבור הלקוח.
  • המנתח המקצועי הוא זה שמבצע בפועל את הוצאת זקיקי השיער באופן מוקפד ומחושב ולאחר מכן מחדיר אותם אחד אחד למיקומים שנבחרו מראש ברחבי הראש בעזרת הצוות המיומן שלו.
  • בכל יום שולף המנתח הפלסטי כמויות מדודות של זקיקי שיער מהמיקומים שבהם קיימת צמיחה יפה ונותרו יחסית שיערות רבות כמו בעורף. השיטה היא לדלל את השיער במיקומים הללו ולא להוציא כמות גדולה באזור ספציפי, דבר שעלול ליצור עם הזמן קרחות במקומות שהיה בהם שיער רב אך נהרס עקב הוצאה של כמות גדולה מדי של שיער.
  • לאורך התהליך ד"ר אוזגה ארגון מוודא שהמטופל חש בטוב ושלא נוצרה כל בעיה רפואית. אם יש חשש כזה, צוות בית חולים מטפל בו באופן מידי. זו הסיבה שהקליניקה ממוקמת בתוך בית חולים כדי לאפשר טיפול דחוף, במידת הצורך.

תוצאות של השתלת השיער

כמה חודשים לאחר השתלת השיער אצל ד"ר אוזגה ארגון מתחיל המטופל לראות את פלומות השיער שגדלות על הראש. תוך כמה חודשים נראה כבר שיער שופע במקומות שונים ברחבי הקרקפת.

לאחר כשמונה חודשים הקרקפת כבר מלאה בשיער וכל לקוח רואה את ההבדל התהומי בין נראותו בעבר לנראותו בהווה המזכירה אותו כנער צעיר.

בזכות העבודה המקצועית והמדויקת שיער גדל בכל המקומות באופן שווה ולא קיימים מצבים שבהם
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20