הלקוח בודק את חוות הדעת של מכריו, חבריו ואנשים שונים הכותבים ברשתות החברתיות. מקבל מידע על התובנות שקיבלו תוך כדי התהליך, קורא גם חוות דעת שליליות כדי להדיר את רגליו מהמקומות הללו.

הלקוח הפוטנציאלי מחפש קליניקה איכותית ומקצועית אשר עומדת מאחורי הפרסומים שלה, מקום אשר מושגות בהליך הספציפי שבו תוצאות יוצאות דופן הנשמרות לאורך שנים רבות.

יתרונות השתלת שיער עם מנתח פלסטי

תחום השתלת השיער הוא נושא רפואי רחב מאד ומי שעוסק בו חייב להיות בעל ידע נרחב הן בתחום השיער והן ניתוחים הפלסטיים. רופאים ומנתחים שלמדו את תחום הניתוחים הפלסטיים והאסתטיים הם בעלי ידע תיאורטי מעמיק, במהלך לימודיהם הייתה להם התנסות מעשית הם נחשפו לאין ספור פעולות בפרקטיקה הרפואית אשר הובילו אותם לרמת חשיבה מקיפה וידע הרבה מעבר לנורמה. 

מיומנות השתלת השיער 

מיומנות זו יצרה שיטות עבודה ייחודיות המובילות תמיד לתוצאות הרצויות אצל כל מטופל. ד"ר אוזגה ארגון פיתח שיטה ייחודית המכילה כמה שלבי עבודה שמוכיחים את עצמם כשיטה הטובה ביותר בהשתלת שיער. בשלב הראשון ד"ר אוזגה ארגון בוחן את הצמיחה הקיימת על הקרקפת של כל אחד מהמטופלים באופן קפדני.

מטרת הבדיקה הזו היא כדי לתכנן באופן נכון את פעולת ההשתלה. דוגמאות של הזקיקים הרלוונטיים נבדקים תחת מיקרוסקופ ועל פי המידע המדעי מתקבלת החלטה באילו זקיקים להשתמש כדי להשיג צמיחה אופטימלית ורוחבית לאחר הליך ההשתלה. 

 

קדריט – ד"ר אוזגה ארגון

חוסר ידע בהליך השתלת השיער 

בחירה לא מוצלחת של הערוצים תיצור מצב שבמקומות הללו לא תהיה צמיחה כיוון שהמקום אינו ערוך לכך והזקיקים אינם בטיב מעולה. שימוש בערוצים הללו ייצור מצב שבחלקים מסוימים של הקרקפת תהיה צמיחה יפה, בריאה ואחידה ואילו בחלקים אחרים של הקרקפת לא תהיה צמיחה כלל או שתהיה צמיחה דלילה. בכל מקרה יהיה שוני מהותי בין אופי הצמיחה בערוצים השונים דבר שיצור חוסר אחידות ואף קטעים מכוערים במיקומים שונים על הקרקפת. 

עוגמת הנפש שתיגרם למטופל היא עצומה. הוא ביצע השתלת שיער כדי ליצור שינוי לטובה ואחידות והמציאות היא שהצמיחה אכן קיימת אך לא באופן זהה בכל המיקומים. במקרים כאלה התחושה היא שעדיף היה ללכת בראש גלוי, עם קרחת ולא באופן לא אסתטי ומבייש כשחלק מהשיער צמח וחלק אחר נותר חשוף ללא צמיחה או אם צמיחה מועטה היוצרת נראות קיצונית, לא נעימה ולא אסתטית. 

פתיחת ערוצי הצמיחה 

ביום ההשתלה, מבצע ד"ר אוזגה ארגון את פתיחת הערוצים שנבחרו לשם כך מראש והוא זה שמבצע את ההשתלה בפועל. הקליניקה דוגלת בעבודה מקצועית בלבד ולא בעבודה הנעשית על ידי אנשי צוות שאין להם די ניסיון.

הרופא שהוא גם מנתח פלסטי בוחן את הקרקפת תוך כלי הליך ההשתלה ומוודא לאורך כל הדרך שהכול מתנהל כשורה ושאין תופעות לוואי. רק רופא מנוסה ער לתופעות הללו שעלולות להופיע ולכן אם יש חשש ולו הקטן ביותר לבעיה רפואית, הוא יעצור את התהליך.

ההשתלה המקצועית אורכת יומיים, מדובר בהליך שאינו כואב ובתום פרק זמן זה הלקוח טס חזרה לישראל. לאחר תקופת ההחלמה מתחילה צמיחה שגדלה עוד ועוד עד לכיסוי מלא של כל שטח הקרקפת, כמה חודשים לאחר ההשתלה. מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20