16:06 17/10/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > המערכת הפוליטית סוערת משיטות דרוקר: "בושה גדולה"

המערכת הפוליטית סוערת משיטות דרוקר: "בושה גדולה"

שר החינוך נפתלי תקף את עיתונאי ערוץ 10 רביב דרוקר: "אוי לנו אם קציני צה״ל יהיו טרודים מהקלטות וניסיונות הדחה של התקשורת במקום להיות מרוכזים בביטחון ישראל"

״יש גבולות שלא חוצים", כך סיכם הבוקר (א') שר החינוך נפתלי בנט את האופן בו ניסה עיתונאי ערוץ 10 רביב דרוקר להפיל את תא"ל עופר וינטר. "הבוקר נחשף בגלי צהל כי תחקירן של ערוץ 10 הגיע לפגישה עם מח״ט גבעתי תא״ל עופר וינטר והקליט אותו ללא ידיעתו על מנת לגרום לו להודות בפשעי מלחמה שלא עשה ולהפילו מתפקידו. לא פחות: נסיון של כלי תקשורת ישראלי להפיל קצין בכיר מכהן בהקלטה ללא ידיעתו".

בנט הוסיף: "עופר וינטר, תת אלוף בצה"ל, ראש מטה פיקוד המרכז, גיבור ישראל. בעבר היה מפקד חטיבת גבעתי, מפקד החטיבה הצפונית ברצועת עזה, מפקד חטיבה 646, מפקד יחידת דובדבן ומפקד גדס"ר גבעתי".

שר החינוך סנט בדרוקר והוסיף: "יש לנו מספיק אויבים מבחוץ. אסור לנו להפיל את עצמנו מבפנים". לדבריו, "הסיפור הזה מסוכן ופוגע בצבא ובביטחון ישראל. אוי לנו אם קציני צה״ל יהיו טרודים מהקלטות וניסיונות הדחה של התקשורת במקום להיות מרוכזים בביטחון ישראל".

הוא סיכם והגדיר את "התחקיר" של דרוקר: "זו בושה גדולה, ואני מצפה מערוץ 10 לנקוט עוד היום בצעדים הראויים למקרה מבזה שכזה״.

בצלאל סמוטריץ, חבר מפלגתו של בנט צייץ בחשבון הטוויטר שלו': "אם זה נכון אסור לעבור על זה לסדר היום. סיכול ממוקד לקצין בכיר בשל סיבות פוליטיות הוא לא עיתונות ועל כל מי שהעיתונות חשובה לו להתנער מזה."

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

לוחמי הכוחות הדמוקרטים הסורים חוגיים את נצחונם על דאעש בא-ראקה, 17 אוקטובר 2017. צילום: רויטרס

אחרון לוחמי דאעש גורש מא-ראקה

המרכז הסורי לזכויות אדם' הודיע כי העיר נוקתה לחלוטין מן הטרוריסטים האסלאמיסטים. א-ראקה שנכבשה ב-2014 נחשבה לבירת "המדינה האסלאמית"