7:48 22/11/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > השר ארדן נגד ערד ניר: "כל הקווים האדומים נחצו"

השר ארדן נגד ערד ניר: "כל הקווים האדומים נחצו"

השר לביטחון פנים מתח ביקורת חריפה על פרשן חדשות 2 שהציג את המחבל מצומת תפוח כ"נער" תמים ומחה על הריסת ביתו: "'הנער' שניסה לשחוט ולרצוח היום שוטר מג"ב הוא מחבל שפל"

"הבטחתי לעצמי שלא אעסוק יותר בערד ניר אבל זה בלתי אפשרי. כל הקווים האדומים נחצים", כך כתב הערב (ש') השר לביטחון פנים גלעד ארדן בעמוד הפייסבוק שלו. ארדן מתח ביקורת על דברי פרשן חדשות 2 ערד ניר לפיהם המחבל שחוסל בצומת תפוח הוא למעשה "נער" תמים. "נער בן 17 איים בסכין על לוחמי מג״ב. הם ירו בו למוות. לוחם מג״ב נפצע. מנתז-ירי לעבר הנער שמת! צה״ל יהרוס את בית המשפחה. אמא היא אמא היא אמא", צייץ הפרשן בטוויטר.


"אז תקשיב טוב ערד. לא הייתי מתייחס שוב לדבריך, כי הם כבר מגיעים לשלב ההזוי, אבל הואיל ואתה ראש דסק החוץ בחברת החדשות הגדולה בישראל, אין ברירה", הסביר השר. "'הנער' שניסה לשחוט ולרצוח היום את שוטר מג"ב בצומת תפוח הוא מחבל שפל, כן כן, בדיוק כמו זה שדרס למוות בברצלונה 14 אנשים. השוטרים הגיבורים שלנו ניטרלו אותו בדיוק כמו שצריך לעשות, ולצערי מהירי נפגע אחד השוטרים. אני מקווה שאנחנו לא צריכים להתנצל שהשוטרים לא נתנו למחבל לרצוח אותם. עוד משהו, הבית של המחבל צריך להיהרס ויפה שעה אחת קודם".

"אז זהו ערד, זה מה שקרה בצומת תפוח הערב, ממש לא דומה לתיאור שלך בציוץ הנורא הזה. ולא, לא מדובר כאן ב'טרור חובבים' כמו שכינית אותו הערב באולפן – אלה לא חובבים. מי ששחט משפחה שלמה בחלמיש ומי שרצח 14 אנשים בברצלונה אלו רוצחים אכזריים בארץ ובעולם שהפרשנות שלהם לדת האסלאם שלהם מניעה אותם לרצוח חפים מפשע . ורק כשכולנו נבין זאת ונפעל יחד נגדם בכל הכח-ננצח", הבהיר השר לביטחון פנים.

בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

Screenshot_11

"חייתי 16 שנים כהלום קרב תחת הרדאר של המערכת"

היום תושק שדולה למען הלומי קרב במטרה למנוע סחבת ביורוקרטית, מציאת תעסוקה לנפגעים, הענקת טיפול וכו'. ח"כ שרן השכל והלום הקרב אורן אור ביטון הגיעו לאולפן 'היום הזה'