19:53 22/06/2018
דף הבית > אקטואליה וחדשות > השרה שקד: "הדבר המרגש בחיי – הנחת התפילין של בני"

השרה שקד: "הדבר המרגש בחיי – הנחת התפילין של בני"

בדיון שנערך הבוקר בכנסת הגיבה שרת המשפטים איילת שקד לסרטון המקומם שנחשף באחרונה בו צולמה אשת אקדמיה מתבטאת בצורה מבישה נגד הנחת תפילין של חסיד חב"ד: "האירוע בו הכי התרגשתי בחיי היה לראות את בני ובעלי מניחים תפילין"

במענה להצעה לסדר במליאת הכנסת של ח"כ יואב בן צור בנושא "ההסתה במרחב הציבורי נגד מסורת ישראל", התייחסה היום (שלישי) שרת המשפטים איילת שקד לתקרית המבישה בה תועדה פרופ' לחינוך ותרבות, פנינה פרי, תוקפת בצעקות חסיד חב"ד שהציע לאזרח להניח תפילין בנתב"ג:

השרה איילת שקד. צילום: פלאש 90

 

"לאחרונה נחשף סרטון, בו נראית פרופסור בעלת שם הלועגת להנחת תפילין בדוכן חב"ד הממוקם בנמל התעופה בן גוריון. ברמה האישית אני חייבת לומר ששבוע שעבר היה בר מצווה לבן שלי. האירוע בו הכי התרגשתי בחיי היה לראות אותו ואת בעלי מניחים תפילין ולאחר מכן את בני קורא בתורה בפרשת שלח לך, את כל הפרשה! ואני אומרת, מה אנחנו צריכים לבזבז את הזמן על האשה הזאת. היא לא ראויה לזה", אמרה השרה שקד.

 

לינור בר-אל

לינור בר-אל

אולי יעניין אותך גם

הלך לעולמו הפרשן הפוליטי הפרו-ישראלי של רשת פוקס

צ'ארלס קראוטהאמר, הפרשן היהודי השמרן של רשת פוקס והוושינגטון פוסט הלך השבוע לעולמו לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן: "חייתי חיים נפלאים ומלאי הישגים בדיוק כפי שחלמתי. כעת המאבק שלי הסתיים"