4:53 19/10/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > השרה רגב הותקפה בת"א ע"י פעיל שמאל קיצוני

השרה רגב הותקפה בת"א ע"י פעיל שמאל קיצוני

שרת התרבות הותקפה על ידי ברק כהן, פעיל חברתי המזוהה עם השמאל הקיצוני שהשתמש בקללות וגידופים קשים נגדה בזמן שצעדה ברחוב דיזינגוף עם משפחתה

שרת התרבות והספורט מירי רגב הותקפה היום (חמישי) בזמן שצעדה עם משפחתה ברחוב דיזינגוף בתל אביב על ידי פעיל הרשת המזוהה עם השמאל הקיצוני, ברק כהן, כך פורסם ב"ישראל היום".

כהן השתמש בביטויים קשים ונמוכים נגד השרה והכל בנוכחות משפחה. גם בקשותיה של בתה הקטנה של רגב, כמו גם אלו של בעלה לא נענו על ידי פעיל השמאל הקיצוני שהמשיך בדבריו הקשים.


התוקף ליווה את רגב תוך כדי שצילם את מסכת הגידופים הקשים שהוא מפנה כלפייה וכלפי משפחתה, וזאת על אף התעלמותה של השרה ממנו.

לשכתה של שרת התרבות והספורט מסרה כי כהן מוכר כפעיל שמאל קיצוני ואנטי ציוני, וכי רגב אינה אשת הציבור הראשונה שהוא מטריד. בערב הוגשה נגד כהן תלונה במשטרה על ידי קצין הביטחון של משרד התרבות והספורט.

מתוך "הפטריוטים", חמישי 20.4.17

"אכן הותקפתי היום אני ובני משפחתי ברחוב דיזינגוף בתל אביב" מסרה השרה מירי רגב והוסיפה "מסוג המחיר שאיש ציבור ומשפחתו לא צריכים לשלם בחברה שלנו. בטוחה שהמשטרה תטפל בתוקף הזה כנדרש. לא מתרגשת ממנו ומשכמותו. נמשיך לעשות טוב לעם ישראל".

ניר מועלם

ניר מועלם

עורך תוכן, ערוץ 20.
ניר מועלם
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

Screenshot_4

"מרצ היא מפלגה של חונטה"

יו"ר מרצ הודיעה ליו"ר הכנסת יולי אדלשטיין כי תעזוב את משכן הכנסת, אך תישאר בתפקידה במפלגה על מנת לקדם פריימריז פתוחים. הפטריוטים דווקא מפרגנים