והשנייה שתנפיק לך כרטיס אשראי וירטואלי שבו תוכל לבצע קניות ברחבי הרשת באתרים ישראלים ועולמיים מבלי צורך במסגרת אשראי המערכת תטען את הכסף ישירות מחשבון הבנק שלך, האופציה הנוספת שתאפשר המערכת היא קנייה באינטרנט בכל האתרים העולמיים כמו עלי אקספרס אמזון ואיביי ובו תוכלו לפרוס את הקנייה לתשלומים.

כידוע עד היום לאיגרות האוצר הייתה מערכת המפיקה דוח פנסיוני ובו איתור כספים אבודים של קופות לא פעילות במהירות הכוללים נתונים ופרטים מלאים על הקופות סכומים מדויקים וגם את האופציה לשנות מסלולי השקעה או משיכת כספים מהקופה שאותרה. קבלת מידע על הקופות הלא פעילות גם ע”י נציג טלפוני בתוך מספר שעות וגם ע”י דוח מקיף שנשלח למייל.

כניסה ישירה למערכת האיתר

רישום למערכת כרטיס האשראי נטען וירטואלי

איגרות האוצר בין השירותים היחידים בישראל שמפיקה את הדוח בחינם ללא עלות במידה והקופות שנמצאו הם עד 2,000 ₪

קיים תשלום אגרה מינימלי על איתור קופות לא פעילות של סכומים הגבוהים מ 2,000 ₪ תשלום האגרה הוא 490 ₪ על סכום לא מוגבל שאותר, לעומת שירותים לא אמינים של חברות לא ידועות שמפעילים הונאות על אלפי ישראלים שנופלים בפח שלהם, ומבקשים אלפי שקלים ואפילו עשרות אלפי שקלים על מנת לשחרר את הכספים, שלרוב לוקחות כ 20% מהסכום שאותר.

אז אל תיפלו בפח של תרמיות של חברות לא אמינות ולא ידועות.

ההשקה של מערכת כרטיסי אשראי הווירטואליים שבו תוכלו להטעין את הכרטיס מבלי לזוז מהכיסא בצורה אוטומטית ממערכת איגרות האוצר ולקנות בכל רחבי הרשת ללא מסגרת אשראי וללא תלות במסגרת האשראי.

ההשקה תתבצע ככל הנראה באמצע חודש אפריל.

 


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.