הכלכלה העולמית, ואיתה גם הכלכלה בישראל, עוברת תהליך עמוק של שינויים. אחד המאפיינים העיקריים של הכלכלה החדשה, טמון בהעדר הביטחון הסוציאלי, שחלק גדל והולך מהאוכלוסייה נחשף אליו. למרות חוק הפנסיה הממלכתית, עדיין מתקיים מצב שבו חלק ניכר מהאוכלוסייה איננו מפריש לפנסיה, ואם ההפרשה אכן קיימת, היא נמוכה מאד. מנגד, קרנות הפנסיה שהיו עד לפני כשני עשורים העוגן וההבטחה ליציבות, אינן מבטיחות גם למי שמפריש אליהן סכומי כסף מדי חודש לאורך כל חייו הבוגרים, שהחיים שלו לאחר הפרישה מהעבודה יהיו נוחים ונטולי דאגות. בעולם כזה, הדרך הנכונה ביותר לנהוג היא לחפש דרך אחרת, נוספת, להבטיח את היציבות הפיננסית והביטחון הכלכלי לאחר הפנסיה. והדרך שעליה נשוחח בשורות הבאות, הינה השקעות בנדל"ן. מהן היתרונות של השקעות בנדל"ן פרטי או מסחרי על פני כל סוג אחר של השקעה? כיצד ניהול נכסים באתונה יכול לסייע בשיפור המצב הכלכלי והגדלת היציבות והביטחון בעתיד? להלן התשובות.

השקעות בנדל"ן – כל היתרונות

היתרון הגדול של השקעות נדל"ן אחד על אחד טמון ביציבות הגבוהה של הענף, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך. אף שלמתבונן מהצד נראה לעיתים שענף הנדל"ן סובל מתנודות והשקעה בו עלולה לגרום להפסדים, הרי שבחינה מקצועית של הדברים מעלה מסקנות אחרות. לטווח הארוך, כל מי שמשקיע בנכסי דלא ניידי צובר רווחים משמעותיים. מדובר גם בנדל"ן בישראל, וגם ברכישת נכסים מהסוג האמור בחו"ל. 

יתרון נוסף של נכסים כאמור לעיל, טמון בעובדה שנכס נדל"ן הוא בדרך כלל נכס מניב. כלומר, לא רק עליית הערך של הנכס הופכת אותו למשתלם, אלא העובדה שאותו הנכס עצמו גם מניב הכנסה חודשית או תקופתית קבועה. לעיתים מזומנות, ניתן למצוא הזדמנויות לרכישת נדל"ן שרק ההכנסות משכירות, מאפשרות להחזיר את ההשקעה בו בתוך כעשר שנים, ולעיתים אפילו פחות מכך.

ניהול נכסים באתונה והעלאת הערך המוסף לנכס

כאמור לעיל, השקעה בנדל"ן מהווה דרך מצוינת להבטחת תשואה, כמו גם להבטחת הערך של הנכס בעתיד. ואולם גם כשמדובר בהשקעה בנדל"ן, חשוב לבחור את המיקום המדויק של הנכס. אחד המקומות החמים להשקעה היא העיר אתונה. מדובר בעיר הבירה של יוון, שבה מתגוררים כיום יותר משש מאות וחמישים אלף איש. נוסף על כך בסביבת העיר מתגוררים כשלושה מיליוני אנשים. בשנים האחרונות, עקב המשבר הכלכלי שחווה יוון, ניתן לרכוש ביוון בכלל ובאתונה בפרט נכסי נדל"ן במחירים אטרקטיביים. מאידך, כיוון שמדובר באחת הערים המתוירות בעולם, הנכס ניתן להשכרה במהירות יחסית ובדמי שכירות גבוהים. זאת, בכפוף לסוג הנכס ולגודל שלו, וכמובן – גם למיקום של הנכס יש חשיבות לצורך העניין.

אם יש לך עניין בניהול נכסים באתונה ובכלל, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמומחים של נדל"ן אחד על אחד יחזרו אליך ויסייעו לך להתאים את הנכס הנכון עבורך, הן מבחינת גובה ההשקעה והן מבחינת התשואה.

  


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.