מדוע משתלם ליזם הישראלי לקנות דירה להשקעה ברומניה?

  • מיסוי – לרומניה וישראל יש הסכם אי תשלום מס כפול. מעבר לכך המדינה מעודדת משקיעים זרים להשקיע במדינה, לבנות בתים חדשים ולפתח אותה ועל כן מעניקה הטבות מיסוי רבות.
  • תשואה – התשואה השנתית על נכסי נדל"ן במדינה עומדים על ממוצע של 8%-10% לפחות.
  • ערך הדירה – ערך הדירה עולה בכ-6% לשנה לפי הנתונים שפורסמו בשנים האחרונות ובאופן מתמיד.
  • שוק אזרחים גדול של למעלה מ20 מיליון אנשים.
  • 0 מס שבח ברומניה
  • המון הזדמנויות השקעה, בעיקר בבוקרשט עיר הבירה.

הצטרפו אל ההצלחה של היזמים הישראלים ברומניה:

קניית דירה ברומניה יכולה לפתוח לכם דלת להשקעות נוספות במדינה ובעולם הנדל"ן בכלל. אם אתם מחפשים מקום טוב להשקיע בו בנדל"ן הרי שרומניה היא המדינה עבורכם. כל שאתם צריכים לעשות הוא להיצמד לחברת ניהול ישראלית או יזמית נדל"ן ישראלית המקימה פרויקטים ברומניה ולהצטרף להשקעה בפרויקטים אלו.

היתרונות בעבודה מול חברה יזמית הפועלת כבר ברומניה:

אתם לא צריכים לטוס לראות את הנכס אם אינכם רוצים בכך כיוון שיזמי חברת הניהול עושים זאת עבורכם. אתם יכולים לקבל תמיכה בעברית מאנשי החברה הנמצאים, גרים ועובדים ברומניה במטה החברה. חברת הניהול כבר מכירה את החוקים במדינה גם בנוגע למיסים, לרכישה ובנייה של נכסים במדינה ולכל ההליכים הנדרשים לביצוע רישום נכס בטאבו על שמכם. חברת הניהול מצוידת בעורכי דין ואנשי חוק מטעמה לביצוע עבודות מסוג זה. החברה מקימה פרויקטים בעלי פוטנציאל צמיחה גדול ומשקיעה גם בקידום ופרסום הפרויקטים. אינכם משקיעים לבד וסיכוי ההצלחה בהשקעה הוא גדול יותר. חברת ניהול מקצועית ומנוסה מכירה היטב את קהל היעד במקום, את סוג הדירות והגודל שלהן המומלץ למשפחה רומנית ממוצעת וכן דואגת לבנייה וחידוש של תשתיות באזור. חברת ניהול מקימה עשרות דירות ולעתים מאות באזור מסוים ומשקיע בו בתשתיות, בפארקים ובמתקנים נוספים לרווחת התושבים. כך שההשקעה בדירה בפרויקט תהיה עדיפה על רכישת דירה עצמאית.

היכן כדאי להשקיע ברומניה?

אם החלטתם לבצע את ההשקעה בעצמכם ללא חברת ניהול וכי אתם כבר מכירים את החוקים ברומניה אז כל שנשאר לכם הוא למצוא דירה קיימת במחיר טוב ובאזור אטרקטיבי. אזורים פופולאריים לרכישה יהיו כמובן בוקרשט עיר הבירה אך לא רק. תוכלו ליהנות מתשואה גבוהה גם בבראשוב ובטימשוארה בה יש תנועה רבה של סטודנטים ואולי חכם לרכוש דירות קטנות להשכרה לסטודנטים בעיר.

למידע נוסף לחצו לעבור לאתר החברה

 


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.