רוצים לצחוק? מכבי תל אביב והצוות המקצועי של המועדון העבירו ביקורת נוקבת על השחקנים והטיחו בהם מילים קשות אחרי ההפסד הערב להפועל אילת.
מיהר הביתה: ויקטור ראד. צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א
מיהר הביתה: ויקטור ראד. צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א
אפשר להמשיך לצחוק על ההנהלה. לפני האסיפה הקשה, ויקטור ראד החליט לעזוב את ההיכל וללכת הביתה. שכונה? שכונה בלי תקווה. קשה לעקוב כמה פעמים נכנסו ראשי המועדון והצוות המקצועי לחדר ההלבשה והשתוללו על השחקנים. ודייוויד פדרמן חווים את העונה הכי גרועה בתולדות המועדון ולשניהם יש אחריות לתוצאות. מתחילת העונה הם משתוללים, צועקים, מבקרים ומאיימים. בשכונה היו אומרים שהם פשוט מדברים לקיר. השחקנים שהם הביאו העונה לא מתרגשים מהאיומים שלהם ויודעים שכמו שהם צועקים ומאיימים ככה הם נרגעים. השחקנים יודעים שהבוסים שלהם חזקים בדיבורים אבל חלשים בביצוע ובסופו של רק המאמן משלם את המחיר. הנה, במהלך האסיפה הקשה בה דיבר המאמן והמנהל המקצועי ניקולה וויציץ׳, הבחינו כי ויקטור ראד מיהר לעזוב את ההיכל והלך הביתה בזעם. אם בעבר הספיק מבט זועם של שמעון מזרחי כדי לגרום לכולם להיכנס לבונקר, היום שום דבר כבר לא מפחיד את השחקנים שעושים כל מה שהם רק רוצים.
אם האוהדים חשבו שהם היו עדים להשפלה האחרונה העונה עם סיום משחקי היורוליג, אז שלושה ימים אחרי ההשפלה ביד אליהו כאשר עוד לפני הסיום אוהדים רבים שרקו בוז ועזבו את האולם, הערב הגיעה השפלה נוספת, כואבת יותר. מכבי תל אביב הפסידה הערב ביד אליהו להפועל אילת 76:73. היה זה הפסד שישי ברציפות בכל המסגרות, שיא שלילי עבור מכבי תל אביב שהפסידה ביום חמישי במשחק הסיום של היורוליג ביד אליהו.
המשחקים של מכבי העונה נראים שכפול ביורוליג ובליגה. הקבוצה פותחת טובה, מובילה ביתרון מבטיח ומתפרקת במחצית השנייה. בגאצקיס עדיין לא מצליח לייצר משחק ברמה עקבית ושוב מכבי מתפרקת, הפעם נגד שרצה 4:24. עודד רשם ניצחון גדול על קבוצתו לשעבר וקבוצתו כבר במקום השלישי. 

בשבת יהיה מפגש של הקבוצות הגדולות על הנייר, מכבי תל אביב והפועל ירושלים. אלה קבוצות שהיו אמורות להתמודד בקלות על האליפות, לפרק בקלילות את קבוצות ובפועל מתחרות ביניהן מי מתרסקת ומושפלת בצורה מבזה יותר מיריבתה. 

השאלה הגדולה היא האם באגצקיס יהיה על הקווים במוצאי שבת במשחק נגד הפועל ירושלים. ראשי המועדון חוששים להפסיד את האליפות עונה שנייה ברציפות ומעוניינים לפטר את המאמן, אולם החשש מהפגיעה התדמיתית וסימני השאלה סביב זעזוע נוסף גורם לראשי המועדון לקחת את הזמן כדי לחשוב. הם ינסו לעשות סדר אחרי הסדר.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא