הם מקיפים אותנו בכל מקום, זוהרים בלילה, מעוצבים ביום. אם תלכו סתם כך ברחוב בליל ירח מלא, הם יחייכו אליכם מכל פינה. שלטים מוארים ממגוון סוגים ועיצובים מאירים לנו את הדרך, כמו גם מסייעים לנו להתמצא במגוון הרחב של העסקים ומובילים אותנו אל השירות המתאים עבורנו. גם בעידן שבו קיימים אמצעי פרסום דיגיטליים, חשוב כי לכל משרד יהיה שלט משלו.

שלטי לד – השלטים האופנתיים

בעולם שבו הכול מצוי בתזוזה מתמדת גם השלטים זזים. שלטי לד מעניקים למקום פרספקטיבה שונה. מדובר למעשה בשילוט אלקטרוני שבו הכיתוב או התמונה יכולים להתחלף. שלטים אלה נפוצים כשלט חוצות. כך שהנהגים הנוסעים הלוך ושוב יוכלו לקלוט את המידע הרלוונטי במהירות, לעבד אותו ולפנות לבעל העסק בעת הצורך. אף על פי כן, שלטי לד נפוצים גם ברחובות הצדדיים יותר של השכונה. כך לדוגמה, בעל דוכן למכירת פלאפל ושווארמה יכול להתקין שלט לד מתחלף אשר יודיע לעוברים והשבים על המזונות שאפשר להשיג בחנות: חצילים, כרוב לבן, חמוצים ועוד. שלט לד שייך לקטגוריית שלט אלקטרוני, והוא יכול לסייע לכל בעל עסק לפרסם את שירותיו.

דברים שכדאי לדעת על שילוט דיגיטלי

שילוט דיגיטלי מקיף אותנו מכל עבר. אם בעבר הסתפקו בתי העסק בשלטי קרטון פשוטים שניתן היה להבחין בהם אך בקושי בלילה, הרי שהיום מאירים השלטים הדיגיטליים כל פינה חשוכה. אך כיצד התפתחו השלטים האלה? מהם היתרונות שלהם? אם אתם מעוניינים לרכוש שלט איכותי, אלה כמה נקודות שכדאי להביא בחשבון:

  • שלט מתחלף הוא לא המצאה חדשה. בתקופה שבה שילוט דיגיטלי עדיין לא היה בתכנון, התחלפו השלטים באמצעות תריס. השלטים כללו רק שתי פרסומות שהתחלפו באמצעות תריס זה.
  • בימינו עדיין קיימים שלטים פשוטים, אך אותם מחליפים אט אט שלטי הלד המשוכללים.
  • שלטים דיגיטליים מאפשרים ללקוחות פוטנציאליים להבחין בקלות רבה יותר בשלט ולפנות לקבלת השירותים הרלוונטיים, בין אם מדובר בשירותיו של עורך דין מקצועי ובין אם חשקה נפשכם בפיצה טעימה, השלט יוביל אתכם אל האדם הנכון.
  • השלטים מביאים ללקוחות מסרים קצרים וקליטים ומסייעים להם לפנות למפרסם.
  • התחרות בין בתי העסק גדולה. כל אחד מעוניין להראות את ייחודיותו על פני האחרים, ובכך משקיע בעיצוב השלט והלוגו של החברה.

השלט המתאים למשרד

שלטים למשרד מבוקשים בקרב רבים. דווקא משום שהמשרדים מתחבאים להם בתוך בניין משרדים גדול, הם זקוקים לפרסום טוב. השלט הדיגיטלי, אם כן, הוא שעושה את ההבדל בין משרד בולט לבין משרד הנחבא אל הכלים, ובמקומות שבהם התחרות בין בתי העסק קשה, חשוב לבלוט. אז אם יש לכם משרד משגשג, יש ארבעה פרמטרים שצריך לבחון כדי לבחור את השלט הנכון. ראשית, יש צורך להביא בחשבון בגודל של השלט. חשוב למדוד את השטח לפני שאתם סוגרים על הגודל של השלט. דבר שני, עליכן לבחור את המיקום המושלם עבורו – את הזווית שממנה יראו את השלט בדרך הטובה ביותר. שלישית, יש צורך להשקיע רבות בעיצוב של השלט, כך שיבלוט בתוך הנוף של כל השלטים. ולבסוף, יש צורך לבחון מחירים ולהתאים את המחיר הנכון.

שלטים באיכות גבוהה

חברת שרון שלטים מציעה מגוון רחב של שלטים איכותיים. כן תוכלו לבחור לכם את השילוט המתאים ביותר: שלטי זכוכית למשרדים הרשמיים, ארגזי תאורה, שלטים אלקטרוניים, שלטי תלת מימד, שלטים מוארים ועוד. הצוות המקצועי של שרון שלטים ישמח ללוות אתכם בכל התהליך של בחירת השלט אשר יאיר לכם את הדרך לקראת ההצלחה הגדולה הבאה שלכם.

 
20 News

20 News