היא אחד האירועים המרכזיים בחיינו. אנו משקיעים כסף רב בארגון החתונה שלנו וכהורים אף מסייעים במימון האירוע עבור ילדנו.

מדובר בשמחה אדירה לכל המשפחה וארגון אירוע שכזה הוא חתיכת כאב ראש בפני עצמו. יש הצורך לבחור מקום מתאים לאירוע, לעצב ולשלוח הזמנות לאורחים, לדאוג לאוכל, להשכיר ציוד ועוד.

מרבית החתונות נערכות בקיץ ולכן הקיץ נקרא גם עונת החתונות. המזג האוויר הנוח גם ביום וגם בערב, לעומת הגשמים והרוחות בחורף המקשים על אנשים לצאת מהבית ובוודאי מצמצמים את האפשרויות לבחירת גן אירועים או מקום אחר מתאים לחתונה שלנו גורמים לקיץ להיות הזמן הנוח ביותר לחגיגת החתונה.

מבחינתכם – ההיצע רק הולך וגדל ותוכלו ליהנות ממבחר ענק של השכרת ציוד לאירועים לאירוע שלכם וממבחר רב של מקומות אקזוטיים לערוך בהם את האירוע שלכם.

אירועים מיוחדים שנערכים רק בקיץ

בשל מזג האוויר הנוח של הקיץ יש אירועים שניתן לחגוג אותם בקיץ ויש מקומות שבהם אפשר לחגוג רק בקיץ.

אירועי קיץ נפוצים ביותר יכללו לרוב כל מה שקשור במים או בשטח.

כך למשל: ימי גיבוש בשטח, סדנאות, מסיבות בריכה, מסיבות ימי הולדת המתקיימות בחוץ (ביער, בגינה, בגן אירועים תחת כיפת השמיים), אירועים המתקיימים בים או בכל מקום תחת כיפת השמיים, קייטנות ועוד.

כל אלה דורשים ציוד ומכשור מתאימים להפעלת האירוע, לא משנה אם מדובר באירוע גדול או קטן.

סוגי ציוד שונים שניתן להשכיר לאירוע שלכם בקיץ

  • סכו"ם וציוד לאוכל – בכל אירוע יש אוכל לא משנה מה סוג האירוע. כאשר אתם חוגגים את האירוע בחוץ אתם וודאי תרצו להשכיר סכום וציוד מתאים לאוכל. גם אם אתם עושים על האש, מביאים אוכל מהבית או מזמינים קייטרינג. אינכם רוצים ללכלך את הציוד שלכם ולא תמיד חד פעמי הוא הפתרון הטוב ביותר, וודאי לא כאשר מדובר באירוע מכובד. סכום וציוד אוכל להשכרה הוא שכיח מאוד היום בארגון כל אירוע חיצוני, אינו עולה הרבה ונוח מאוד. החל מקעריות, דרך צלחות בכל הגדלים, סכו"ם, קנקני שתייה ועוד.

 

  • ציוד ישיבה – כל בעל אירוע מכבד את מוזמניו בכך שהוא מספק להם מקומות ישיבה נוחים ובמגוון מקומות שונים ברחבת האירוע. לא משנה אם אתם נמצאים ביער, בים או בגן אירועים – אתם וודאי תרצו כיסאות, שולחנות, מערכות ישיבה ומתקני ישיבה נוספים להשכרה במקום

 

  • הרמות כוסית – כוסיות וציוד מיוחד להרמת כוסית.

 

  • מוצרים מיוחדים  – החל מחביות יין, דרך כספות עץ, דוכן נואמים, לוחות גיר ועוד.

 

  • מכשירי קירור וחימום – מקררים, תנורים, גנרטורים וציוד נוסף לחימום וקירור אוכל ושתייה.

 

  • מיזוג – מאווררים או מזגנים ניידים להשכרה לקירור האורחים שלכם.

 

  • ציוד מחסה – אוהלים, ציליות ועוד.

 

  • תוחמים – גדרות ברזל ניידות, חיבלולים ועוד.

עיצוב אירועים בצורה מאורגנת

כל אירוע צריך עיצוב קונספט קפדני וברור. זאת ועוד, שמלבד העיצוב צריך שיהיה ציוד פרקטי במקום לדאוג לאורחים ולתפעול מיטיב של האירוע.

החל מסכום והזמנת אוכל מוכן, דרך מקומות ישיבה, מיזוג, חימום האוכל במקום, מחסות ואוהלים ואבזור נוסף החשוב לאותו אירוע.

השכרת ציוד לאירועים נגיש וזמין יותר מאי פעם. בשל ההיצע ההולך וגדל בין חברות המשכירות ציוד לאירועים, תוכלו ליהנות גם ממחירים אטרקטיביים כמו שלא היו מעולם.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.