מתנפחים להשכרה יהפכו כל יום הולדת לחגיגה מלאת חיים והנאה. מתנפחים להשכרה מהווים עולם קסום המספק לילדים חוויה מרגשת וייחודית שתהפוך את יום ההולדת לזיכרון טוב ומתוק עבור החוגגים. 

להבטיח שהחגיגה תהיה שלמה – בטיחות לפני הכל

השכרת מנפחים מחייבת מתן תשומת לב מיוחדת לנושא הבטיחות, על מנת להבטיח שהחגיגה תעבור בשלום, חשוב להשכיר מתנפחים אך ורק מחברות מסודרות ומקצועיות המקפידות ועמדות בכל נהלי הבטיחות המחמירים ביותר וזאת למען שמירה על בריאות ילדינו.

השכרת מתנפחים כוללת חובה לעמוד בכמה כללי בטיחות בהם איסור על העלאת כל פריט חד על המתקן, איסור עלייה עם נעליים, עלייה אך ורק של מספר ילדים המיועד למתקן ולא מעבר לכך וכמובן שרצוי שתהיה השגחה של מבוגרים במקום. אל תתפשרו על איכות ובטיחות והעדיפו חברות מוכרות ובעלות ניסיון אשר קיבלתם עליהן המלצות מאנשים שאתם סומכים על דעתם.

כיף, הנאה וריגוש בעולם הקסום של המתנפחים

מתנפחים ליום הולדת הינם אטרקציה של ממש אשר מלווה במימוש ומיצוי הכיף וההנאה עבור הילדים וכל זאת בעלויות סבירות ובסיוע של צוות מקצועי ומיומן בהתקנת מתנפחים ובתפעולם. סטנדרט ההשקעה בימי ההולדת לילדים הולך ועולה עם השנים.

אם בעבר הסתפקנו בעוגה ביתית עם נרות ובלונים מסביב, הרי שכיום יש צורך להפתיע ולרגש את הילדים ואין מדובר במשימה קלה שכן ילדינו חשופים לגירויים מרגשים בתדירות גבוהה בעולם הסובב אותם.

השקעה באטרקציה של מתנפחים ליום הולדת כוללת מענה מלא לכל מה שהילד צריך בשביל ליהנות: קצת השתוללות (במידה כמובן), קיפוצים ונחיתות רכות, מגלשות מלהיבות ועולם קסום של צבעים וצלילים היוצרים גירוי חושי ומזרים אדרנלין. 

אטרקציות והפעלות לימי הולדת

הילדים של היום מבינים דבר או שניים על העולם כבר בגיל צעיר ולכן מומלץ להתייעץ עם הילד לגבי הציפיות שלו מיום ההולדת. הבחירה של הילד היא תמיד המוצלחת ביותר ורבים מהם בוחרים מתנפחים לאירועים וזאת מתוך ניסיון וחוויה חיובית קודמת.

מתנפחים לאירועים מתאימים למגוון פעילויות וכל זאת מתוך התאמה אישית לגיל הילד ולהעדפות שלו. השכרת מתנפחים לימי הולדת לילדים מאפשרת לכם ליהנות משלל שירותים נוספים אשר מספקים מענה שלם וכולל לכל הדרוש לחגיגה מוצלחת, כך תוכלו לשלב גם דוכני מזון, ציוד הגברה, תאורה דקורטיבית ועוד שלל הפעלות ואטרקציות.

היתרון של מתנפחים הינו קלות התפעול שלהם, כל הדרוש הוא משאבה ואיש צוות אשר יפעיל את המתקן. אופציה מועדפת ומבוקשת הינה מתנפחים לבריכה, המהווים אטרקציה של ממש בכל מסיבה וחגיגה.

נכתב באדיבות: DBO השכרת ציוד אירועים

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא