ארגון בר או בת מצווה מלווה לרוב בדאגה לפרטים רבים. מצד אחד עליכם לרצות את הילד/ה שלכם שיהיו חתני השמחה ורוצים לשדר קוליות ושהמסיבה שלהם תהיה הכי טובה בשכבה ומצד שני אתם רוצים לעמוד בתקציב שלכם ולוודא שהאירוע מאורגן למופת. ישנם מספר דברים שהם אבני הליבה של כל אירוע בר/בת מצווה ועליהם אתם לא רוצים לוותר כמו קליפ בר/בת מצווה והשכרת מקרן ומסך על מנת להציג את הקליפ באירוע.

למה נצטרך השכרת מקרן ומסך באירוע שלנו?

כיום בכל אירוע בר או בת מצווה (ואפילו בחתונות ואירועים נוספים) יש קליפ שמציג את חתנ/ית השמחה באור חיובי ומכירים אותו לאורחים. חלק מהאורחים ראו את הילד שהיה קטן, חלק רואים אותו היום מפעם לפעם (הורים של החברים לכיתה, מורים מבית הספר, קרובי משפחה שרואים אותו לעתים קרובות/רחוקות ועוד). הקליפ מאפשר הזדמנות מצוינת לכל האורחים להכיר את הילד/ה טיפה יותר לעומק ועל כן נצטרך להשכיר מקרן ומסך כדי להקרין עליהם את הקליפ. השכרת מקרן ומסך אינם כרוכים בעלות גבוהה יחסית, במיוחד לא אם אתם מוסיפים אותם לשירותי הפקת הקליפ ו/או הצילום של האירוע.

מצגת לבר מצווה:

מצגת בר המצווה שתוקרן מול האורחים היא נקודת השיא של האירוע. בין הארוחה לזמן הריקודים תהיה אטרקציה מלהיבה והיא הקרנת מצגת לבר מצווה של חתן השמחה. הזדמנות להכיר לעומק יותר את הילד שזה עתה הגיע לגיל מצוות וחווה כבר לא מעט בחיים. מרבית החוויות לבטח תועדו בתמונות או סרטונים שונים (אם בטיול משפחתי, בחוגים שהוא היה חבר בהם, בבית הספר, עם חברים, בבית, כאשר הוא מראה את הכישרון שלו ועוד). מלבד העובדה שמדובר באטרקציה מלהיבה לכל האורחים וקליפ שירגש אפילו את חבריו לכיתה ואת בנכם, הרי שזו מזכרת נהדרת לעתיד.

מצגת לבת מצווה:

הנערה המוכשרת והיפה שלכם חוגגת בת מצווה וכמו כל בת מצווש חייב להיות לילדה שלכם מצגת לבת מצווה שתציג את הנערה לאורחים שלכם. בדומה לקליפ בר המצווה גם קליפ בת המצווה יהווה מזכרת בלתי נשכחת משנות הילדות שלה.

הפעלות ליום הולדת – רעיונות שישדרגו את האירוע שלכם:

כמו בכל אירוע יום הולדת טוב יש גם הפעלות ואטרקציות שונות. הזמינו היום גם הפעלות ליום הולדת שלכם על מנת לשדרג את החוויה של הילדים ולהפוך את יום ההולדת לבלתי נשכח.

מחפשים ציוד לאירוע המיוחד שלכם? הדוד לא יכול לארגן הפעלות ליום ההולדת? בחברת M.R.T Party תמצאו את כל השירותים הדרושים לכם לעריכת אירוע שכולם ידברו עליו.

כתבה זו פורסמה בשיתוף פעולה עם פורטל בת מצווה Af-Batmitzvah.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20