22:33 21/10/2017
מבזקים
דף הבית > חם ברשת > השיימינג שעושה השמאל לעצמו

השיימינג שעושה השמאל לעצמו

הפשיסט של האתמול הוא האיש הערכי של המחר. כך נראה המוסר הכפול של השמאל

אני זוכר שבוגי אמר על ג'ון קרי שהוא משיחי ואובססיבי, מיד השמאל והתקשורת התנפלו עליו ואמרו שהוא הורס את הקשרים עם אמריקה. אבל רגע אחרי שיעלון פרש הם החלו לדבר בשבחו ולומר שמדובר באדם שקול ובאחד משרי הביטחון האחראים ביותר שהיו פה. הם מתחילים את מסע הבחירות שלו נגד נתניהו כבר עכשיו. אם אדם שלדעתם הורס את הקשרים עם אמריקה נחשב שקול ואחראי זאת בושה לאינטליגנציה שלהם, אלא אם כמובן הם מעוניינים בהרס הקשרים עם אמריקה.

מתוך עמוד הפייסבוק של חנן גרשוני
מתוך עמוד הפייסבוק של חנן גרשוני

בסוף השבוע כאשר השר אבי גבאי התפטר הם אמרו שממשלת נתניהו הפסידה אדם ערכי ונהייתה חשוכה יותר וגזענית יותר.  לא נשכח שגבאי היה השר הכושל ביותר בממשלה. הוא לא קידם שום דבר שמועיל לציבור, ההיפך הוא הנכון: הוא קידם את חוק השקיות, התנגד למתווה הגז, עשה נזק כלכלי באופן שוטף והזיק לכלכלה יותר מחמאס וחיזבאללה ביחד. ברוך שפטרנו. אבל לדעת השמאל הוא אדם ראוי.

לפני התפטרות יעלון מהממשלה (מימין)
ח"כ זהבה גלאון בהתבטאות על יעלון לפני התפטרותו.
זהבה לאחר התפטרות יעלון
ח"כ גלאון לאחר התפטרות יעלון. צילומים מתוך דף הפייסבוק של ח"כ זהבה גלאון.

 

מסתבר שכל מי שפורש ממשלת נתניהו הוא אדם ראוי. אם כך גם לדעת השמאל יש לנו ממשלה ראויה. כל אחד מחברי הממשלה הוא פורש בפוטנציה ועל כן הוא ראוי. אפילו בנט וליברמן, העיקר לא נתניהו. בושה וחרפה שזה השמאל שלנו. במקום להיות נגדה (אופוזיציה) לממשלה הם מהווים נגדה למדינת ישראל. שימשיכו כך ויותר אנשים שפויים יפסיקו להצביע להם. רק פה ככל שהשמאל נמצא יותר זמן באופוזיציה, הדבר יגרום לו להישאר יותר זמן שם. הם לא אלטרנטיבה לממשלה. בקושי לעצמם.

גבריאל לביא

גבריאל לביא

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

הציות של ח"כ סמוטריץ'

סמוטריץ' נגד קמפיין MeToo#: "שקרי ומסוכן"

חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ יוצא נגד הקמפיין הקורא לנשים לספר על הטרדות מיניות שעברו וטוען כי הוא "מציג את כל הגברים כאנסים"