שהר חוגג. צילום: הפועל ב"ש
שהר חוגג. צילום: הפועל ב"ש

 

הפועל באר שבע הצליחה לעמוד במשימה הקשה, ולסיים בתיקו 1:1 את המשחק מול במסגרת המחזור הרביעי של . המטרה של ברק בכר הייתה להישאר בתמונת העלייה לשלב הבא והנקודה שהאלופה השיגה היא משמעותית מאוד כדי להשיג את המטרה. עבור הפועל באר שבע מדובר בבשורה טובה מאוד, האלופה הצליחה לעצור לראשונה את סטיאווה בוקרשט שאיבדה נקודות ראשונות ועוד בביתה, באר שבע הציגה כדורגל טוב מאוד והגיעה להרבה הזדמנויות. הבעיה הגדולה שמטרידה את בכר היא ההגנה.

צילום: הפועל ב"ש
צילום: הפועל ב"ש

 

האלופה ספגה רק שער אחד, אבל עם הרבה מזל, גם עזרה מהשופט ודודו גורש השוער, שהיה טוב למעט טעות גדולה שלו שכמעט וסידרה לסטיאווה שער ניצחון בדקה ה-90. סטיאווה הייתה ראויה להבקיע לפחות 3-4 שערים. דווקא חזרתו של הבלם אמורה הייתה לסדר את ההגנה אבל לואי טהא וחאתם אלחמיד צריכים עדיין ביטחון בבאר שבע, במיוחד כאשר כולם מנסים להשוות אותם לבלם המצוין ויטור ושיר צדק. פלורינל קומאן ניצל מתנה של הבלמים כדי להבקיע בדקה ה-31, שש דקות בלבד אחרי היתרון של הרומנים, בישל שער גדול לבן שהר אחרי שמסר לו כדור רוחב במסגרת גדולה והחלוץ הרעב קבע 1:1.

חזרה חשובה. מיגל ויטור. צילום: הפועל ב"ש
חזרה חשובה. מיגל ויטור. צילום: הפועל ב"ש

 

בדקה ה-52 הפועל באר שבע אמורה הייתה להישאר עם 10 שחקנים ולהיענש בפנדל לטובת הרומנים. בודסקו עבר את דודו גורש ובעט לשער, דור אלו הדף את הכדור מהקו בעזרת היד, השופט הורה להמשיך למרות שהיה קרוב לאירוע, השיא היה ששופט הרחבה שעמד הכי קרוב לאלו לא סימן לשופט על נגיעת היד הברורה שמחייבת כרטיס אדום למגן האלופה ופנדל לרומנים. באר שבע יכולה להיות מרוצה מהנקודה שזכתה בה, עכשיו הכל תלוי בה. סטיאווה בוקרשט הבטיחה את העלייה לשלב 32 האחרונות בליגה האירופית, הפועל באר שבע מדורגת במקום השלישי עם 4 נקודות, 2 נקודות פחות מוויקטוריה פלזן הצ'כית שניצחה את לוגאנו 1:4 מה שמחייב ככל הנראה את באר שבע לנצח בלוגאנו ולארח במשחק האחרון בטרנר את ויקטוריה פלזן, משחק שהמנצחת בו תעלה מהמקום השני. באר שבע צריכה לקוות שהרומנים שכבר עלו לשלב הבא, לפחות לא יפסידו במשחק החוץ הקרוב שלהם נגד פלזן.

נקודה יקרה ברומניה. צילום: הפועל ב"ש
נקודה יקרה ברומניה. צילום: הפועל ב"ש
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.