הנרצחת אנגווץ וואסה

 

בית המשפט האריך היום (שני) את מעצרו של משה וואסה, השוטר בן ה-24 מנתניה שירה אמש באשתו בת ה-36 – . הבעל התקשר לאחר שירה בה למוקד 100 והודה במעשה.

עוד לפי הדיווח, אנגווץ, שעלתה לארץ מאתיופיה בשנת 1990, נרצחה בפינת האוכל לעיני בנה הבכור בן ה-7. ילד נוסף מנישואים קודמים ותינוקם המשותף בן החודשיים של בני הזוג שהו בחדר סמוך בדירה. כמו כן, פורסם כי לבני הזוג אין עבר של תלונות והם לא היו מוכרים לשירותי הרווחה.

זירת האירוע בנתניה. צילום: תיעוד מבצעי מד”א

 

גורמים במשטרה מסרו כי החשוד התקשר למוקד 100, הודיע: “רצחתי אותה” והמתין לשוטרים בבית. “כשנכנסו לדירה ראינו אישה כבת 30 מחוסרת הכרה עם סימני אלימות קשים בפלג גופה העליון”, סיפר פראמדיק מד”א, אושרי יצחק. “ביצענו בדיקות רפואית ראשוניות בשטח אבל היא הייתה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה”.

הבעל הרוצח משה וואסה

 

וואסה שירת במשך שלוש שנים כשוטר סדיר בתחנת קדמה ובשנתיים האחרונות היה שוטר סיור.

כזכור, ביום רביעי האחרון נרצחה עליזה שפק ז”ל (51) בדירתה בנתניה. בן זוגה לשעבר, יצחק שפק (54), נעצר לאחר מצוד משטרתי ממושך. מעצרו הוארך ביום שישי בהסכמת הצדדים. לבקשת השופטת ריבה שרון, נשאל החשוד ע”י פרקליטתו, עו”ד הילה מזל מוהדב, אם הוא מעוניין בהשגחה. שפק השיב בקול: “אני רוצה לאחר הרצח שייתנו לי גזר דין מוות וזה הכול”. לבסוף נקבע כי ייחסה תחת השגחה.

 

 

ירון דורון

ירון דורון

כתב מהדורת חדשות 20

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.