חברי הכנסת של הרשימה הערבית המשותפת שוקלים להמליץ על בני גנץ לתפקיד ראש הממשלה ומחר (ראשון) יתכנסו לישיבה מכריעה בעניין. במידה ויקבלו החלטה להמליץ על יו״ר כחול-לבן, גנץ יזכה לאפשרות לנסות ולהרכיב ראשון את הממשלה החדשה. על פי הערכות, גנץ לא יוכל להרכיב ממשלה והמשימה תועבר לאחר מכן לראש הממשלה בנימין נתניהו, שצפוי גם הוא להשאר ללא 61 חברים, בגלל סרבו של איווט ליברמן לחבור לממשלת ימין.

סוכנות הידיעות הסורית דיווחה כי סוריה הפילה באזור החרמון רחפן שהגיע מכיוון מערב והיה חמוש בפצצות.

דוד גרינהולץ, ישראלי המתגורר בניו יורק, טבע למוות בלוס קאבוס במקסיקו לאחר שסייע למשפחתו שיצאה לחופשה ונקלעה לסופה ובעקבותיה גל גדול שסחף את הילדים. אחד מהילדים נפצע ופונה לטיפול בבית חולים מקומי. גופתו של האזרח הישראלי תוטס לקבורה בישראל.

שריפה פרצה בבניין הישן של רשות השידור בשכונת רוממה בירושלים. 7 צוותי כיבוי פעלו לכיבוי האש שאחזה בחדרים שונים. הבניין נטוש ובמקום לא היו נפגעים.

ילד בן 4 נפצע קשה לאחר שנפגע מאופניים חשמליים בטיילת יפו ברחוב קדם בתל אביב ביפו.

גבר בן 32 נפצע בינוני מירי ברחוב שטמפפר בפתח תקווה.

גבר בן 28 נהרג ונער בן 17 נפצע קל-בינוני בהתהפכות רכב בכביש 716, סמוך לעין חרוד איחוד לכיוון צומת רמת צבי.

גבר כבן 30 נפצע באורח קשה לאחר שנפגע מרכב חולף בכביש 6, בדרך ממחלף קסם לכיוון נחשונים.

גבר כבן 40 נהרג לאחר שנפל מגובה 3 קומות בבניין מגורים בחיפה. נבדק חשד שמדובר בפורץ שניסה לחדור לדירה.

רוכב אופניים כבן 30 נפצע באורח קשה לאחר שהתנגש בעמוד בשדרות בן צבי בנתניה.

גבר כבן 60 נפצע באורח קשה בתאונת דרכים בין רכב לאופניים חשמליים ברחוב בית אל באשקלון.

בהוראת טראמפ, ארה״ב תתגבר כוחות בסעודיה במטרה לסייע בהגנה על מתקני הנפט מפני תקיפות. שר החוץ של סעודיה אמר כי איראן עומדת מאחורי מתקפת הטילים והמל"טים בשבוע שעבר וכי סעודיה שוקלת צעדיה.

ג'ו ביידן, המועמד להנהגת המפלגה הדמוקרטית בארה”ב, התייחס לדיווחים ולפיהם הנשיא טראמפ ביקש מנשיא אוקראינה וולודימיר זלנסקי לחקור את בנו של ביידן ודרש מטראמפ לפרסם את תוכן השיחה בין השניים בטענה כי ניצל מעמדו כדי לפגוע בו. טראמפ הגיב לדברי ביידן ואמר כי בשיחה עם זלנסקי לא נאמרו דברים שאינם ראויים.

מאות אזרחים מצרים הפגינו בכיכר תחריר ובכמה ערים במצרים כנגד הנשיא א-סיסי וזאת בטענה לשחיתות הממשל. כוחות מצרים פיזרו את המפגינים באמצעים לפיזור הפגנות ועצרו כמה מהם.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.