No Tag To Print

מרואן ברגותי פלאש 90
תמונה:pixabay

הרצאות בעולם החדש

כל מי שתוהה אם אנחנו צפויים לחזור למציאות שבה אולמות הרצאות וכנסים יתמלאו שוב במאות אנשים יכול להתאזר בסבלנות. אולי לא נצטרך באמת לחזור לאולמות הגדולים האלה או שפשוט נשכיל לשלב בין שתי האסכולות לאחר שהקורונה תתפוגג לגמרי.

. הרי לא מעט אירועים פופולריים נערכו בליווי מסכים גדולים ששידרו אותם גם לקהל אלפים ברחבי העולם, שלא יכלו להיות נוכחים בהרצאות עצמן.

הרצאות אונליין זהו מיזם שיכול בהחלט לשלב את שתי הצורות המועדפות לצריכת תוכן איכותי ואין סיבה לוותר עליהן. המרצים הטובים ביותר נערכים היום להתאים את עצמם ואת התכנים שלהם לקהל שמחפש את המידע ואת ההפעלות האלה גם באמצעות וידיאו לקהל שלא מוכן לוותר עליהן.

מה עושים בימי הקורונה?

השנה הקרובה תהיה מאתגרת מאוד בכל הקשור להנחיות ולהגבלות. לא עומד להיות קל למי שאוהב לצאת מהבית וליהנות מאירועי העשרה ולצאת לבלות זמן איכות בחברת אנשים שאוהבים לשמוע הרצאות מרתקות. אנחנו יודעים שרק 50 איש יכולים להיות נוכחים באירוע מסוים ובמרחק קבוע אחד מהשני. כששומעים הרצאות אונליין זה כמובן יכול להיות משודר בשידור חי או מוקלט לכמה שרוצים ואין הגבלה. ההגבלה היחידה היא רוחב פס האינטרנט וטיב ספק האינטרנט כך שהכל תלוי בטכנולוגיה, בתוכנה המתאימה לשידור ההרצאה ולמוכנות שלכם ליהנות מערב נעים בבית בו תשמעו הרצאה מעשירה ומרתקת.

שילוב פורמטים

זאת לא פעם ראשונה שמשלבים הרצאות אונליין עם הרצאות שבהן המרצה נוכח פיזית באולם. למען האמת, זה לא חדש לגמרי, הקונספט של הרצאות אונליין וכבר הרבה זמן קיימת האפשרות לשמוע גם את המרצים הטובים והמרתקים ביותר מדברים למצלמה ולמסך מלא צופים בזום או בתוכנה אחרת. כשחושבים על האפשרויות לשתף את הקהל בהרצאה או בהפעלה, במיוחד כשמדובר בערבי חידות ושאלונים, לדוגמה, אפשר למצוא דרך מהנה ויעילה לעשות זאת. זום אינו התוכנה היחידה ויש לא מעט אפשרויות לערוך הרצאות ואירועים בווידיאו ובשידור חי. לפעמים זאת הדרך הטובה ביותר להגיע לכמה שיותר קהל שמוכן לשלם על תוכן ראוי שמגיע אליו.

למה דווקא הרצאות אונליין?

יש מרצים שאי אפשר לוותר על הרצאה שלהם משום שהערך המוסף שהם נותנים לכם הוא יחיד ומיוחד, ואתם יכולים ליהנות לא רק מתוכן מעניין אלא גם מהאפשרות להציג להם שאלות וללבן סוגיות שמעניינות אתכם. זוהי הזדמנות מעולה לשוחח אתם בצורה נוחה, כשאתם מקבלים את מלוא תשומת הלב ואף אחד לא רץ להוציא את הרכב מהחניה ולשחרר את הבייביסיטר בזמן. זהו יתרון נוסף של הרצאות כאלה, שבהן אתם יושבים בבית לבושים איך שנוח לכם, שותים את המשקה האהוב עליכם, בכורסה הנוחה ביותר שיש בבית, וצופים בהרצאה מרתקת של מרצה שתמיד ריצתם לשמוע. לראות אותו מגיע כעת עד אליכם זה שדרוג מעניין שכדאי לנצל וליהנות ממנו.

מה אפשר לשמוע בהרצאות שבאות אליכם הבייתה?

המגוון הגדול של ההרצאות יכול לענות על טעמו של כל אחד. תוכלו למצוא מרצה שיתאים לכל אחד מתחומי ההתעניינות שלכם ואולי אפילו למצוא תחום עניין חדש לגמרי שלא חשבתם עליו. המרצים שמשדרים הרצאות אונליין יודעים היטב לרתק את הקהל בסיפורים שלהם, בתובנות החכמות והמדויקות שלהם על החיים ובתחום שעליו הם מרצים. במהלך ההרצאה אתם תמצאו את עצמכם מתרגשים, דומעים, צוחקים, מסכימים או חולקים על דעתם, אבל תמיד תיקחו אתכם מידע חדש, תובנות וסיפורים שיחדשו לכם על הנושא. בין אם אלה עיתונאים עשירי ניסיון או אקדמאים מומחים בתחום שלהם, הנושאים שמוצעים לכם יגרמו לכם ליהנות מכל ערב כזה גם כשהאירוע הוא אונליין בלבד.

המאמר בחסות משרד פרסום STG