הרמטכ"ל אביב בטקס הנחת הדגלון בהר הרצל: "צו הזיכרון מחייב אותנו ללמוד מכל אירוע, רק כך נדע להיות צבא לומד", כך אמר היום (ב') הרמטכ"ל רא"ל אביב כוכב בטקס הנחת הדיגלון לזכר הנופלים שהתקיים בהיכל הזיכרון בהר הרצל. "ברוח זה פעלנו ביומיים האחרונים, הפצצנו מבנים רבים ומתקנים".

עוד אמר כוכבי כי "צבא הטרור הפועל ברצועת , המסתתר בין אזרחיו שלו חזה בעוצמתו של צה"ל וארגוני הבטחון, שהשמידו מאות יעדי טרור, הכוללים מפקדות, מחסני אמל"ח, תשתיות ובניינים אזרחיים לכאורה שהפכו לקיני טרור".

"לצד הפגיעה המשמעותית באויב, אני מבקש להביע צער עמוק על מותם של ארבעה מאזרחינו ולאחל החלמה מהירה לפצועים. צה"ל ימשיך לתקוף בעוצמה, ככל שידרש, בכל מקום שידרש. לא בשערי ניצחון ושדרות פאר מונצחת ההיסטוריה של מדינת ישראל, אלא דרך סיפור חייהם של גיבוריה ודרך מצבותיה – אלה אשר העניקו לנו את הזכות לחיות כאן, בארץ אבות".

"כסמל לכך, יניחו חיילי צה"ל לצד חניכי תנועות הנוער את דגל ישראל על כל אחת ממצבות החיילים לאורך כל השנים. זהו הדגל שאליו נשבע כל חייל בצה"ל, זהו הדגל אליו מצדיעים מפקדי וחיילי צהל, וזה הדגל שבשמו שלחנו את הנופלים ולא שבו", חתם את דבריו.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.