"אנחנו לא הומופובים. אנחנו בכלל לא פובים. לא חיים בחרדות, בלי פחדים. אנחנו אנשים אמיצים, גיבורים ארצישראליים ואנחנו לא נכנסים לפחד מתופעת הלהט"ביסטן", כך הכריז הערב (ג') , ראש ישיבת ההסדר ברמת גן ורב בולט בציונות הדתית, בדבריו בוועידת ''.

" על השפיות שלנו". הרב יהושע שפירא בכנס 'האיחוד הלאומי'. צילום: הלל מאיר

 

"אנחנו מאמינים ובריאים, ויש חולי שהולך ומשתלט. המדינה נהיית להט"ביסטן. מי שאומר משהו על אמונית ובריאה – הוא נחשב לאדם עם פוביות. לא שיש לו פוביות – הוא הפוביה, הוא ", אמר ותהה: "ועל מה? על כך שהביע שהיוותה את הבסיס לכל האנושות ושל כל התורה?!".

לדבריו, "זה חוסר לראות בזה את הבעיה התדמיתית של הציונות הדתית. כשיש אווירת להט"ביסטן, אנחנו לא שייכים, ושונאים אותנו על השפיות שלנו, אבל אנחנו צריכים בעוז להלחם על המשפחה, על השבת על הרבנות על הכשרות הממלכתית של גיור כהכלה שכל רבותינו עומדים מאחוריו".

הרב יהושע שפירא בכנס 'האיחוד הלאומי'. צילום: הלל מאיר

 

הרב שפירא אף התייחס בוועידה לעמדת המפלגה בסוגיית הכשרות והגיור ואמר כי "אנחנו מותקפים עכשיו על המצע הזה כאילו עזבנו את הציונות הדתית ונהיינו חרדים. כשארגון צוהר שם בראשו 4 נשיאים הרב ליכנטשטיין זצ"ל, הרב יעקב אריאל, הרב דרוקמן, והרב אבינר – לא בחירת 'האיחוד הלאומי' או חרדים קיצונים הומופובים. המיינסטרים של המגזר בחר אותם וכולם אמרו שגיור פרטי הוא פסול! כשרות פרטית היא הרס וחורבן! אנחנו החרדים?!".

"יש מי שעוזב את הציונות הדתית ואנו קוראים לו לחזור באהבה. אנחנו מאמינים ובריאים וכך נמשיך", חתם את דבריו.:עוד באותו נושא