הרב טאו, נשיא ישיבת הר המור פנה במכתב תמיכה למפלגת ' – עם נורמלי בארצנו'.

"הנני לברך את כל העוסקים, בצרכי ציבור באמונה ובכוונות טהורות ואמיתיות, הנלחמים על חרות עמנו בהקמת רשימת נעם, שתחול ברכת ה' וסייעתא דשמיא על ההשתדלות הזאת ועל המאמץ הזה ובע"ה נכוון באתה חונן לאדם דעת, לדעת שיש צמיחת ישועה. שלש פעמים בתפילת שמונה עשרה מוזכרת הגאולה בתור צמיחת ישועה, צמיחה שהיא הולכת ומוסיפה", נכתב במכתב.

עוד הוסיף הרב טאו וכתב על חשיבות הנושאים בהם עוסקת המפלגה ועל העניין הרב שבהם "יותר ויותר יתברר לעם ישראל שאם תורה אין לו, אז גם דרך ארץ אין לו, גם מושגים הכי מינימליים והכי אנושיים של הקיום האנושי".

לסיום ברך הרב טאו את העוסקים "אנא ה' הושיעה נא אנא ה' הצליחה נא, מכוח כל לומדי התורה, שהיא מקור הגבורה ומסירות הנפש, יתמלאו רוח וכח ומסירות נפש כל העוסקים בפעילות ושתהיה בע"ה היענות ותחול ברכה על כל המועצות ועל כל הצעדים ועל כל המפעלים, חזקו ואמצו, צבי ישראל טאו״.

נזכיר כי בימים האחרונים יצאו פעילים של מפלגת נעם לקמפיין שטח ראשון. במסגרת הקמפיין נתלו מודעות של התנועה במקומות שונים בארץ. בתחילת השבוע קיימה המפלגה כינוס פעילים ראשון והחלה בגיוס מתנדבים למטה השטח אשר החל לפעול. במפלגה מדגישים שהקמפיין צפוי להתרחב בימים הקרובים.

מפלגת נעם החלה לפתוח קבוצות וואטסאפ נוספות, לאחר שהקבוצות שהשיקה התמלאו לחלוטין. המפלגה השיגה בתוך זמן קצר עשרות אלפי תומכים.

מפלגת נעם משיקה אתר חדש

מפלגת נעם, שהוקמה לפני כשבוע ממשיכה בקמפיין השטח הרחב ומעלה היום אתר חדש של המפלגה, בו ניתן למצוא מידע על המפלגה, מדיה וסרטונים שהמפלגה הוציאה, ואפשרות להתפקד למפלגה.

האתר מתווסף לדפי המפלגה ברשתות החברתיות, ולקבוצות הוואטסאפ אותן פתחה המפלגה לאחר שאפשרותם להעלות סרטונים לאתר יוטיוב נחסמה בטענה לדברי שטנה.

נזכיר כי מפלגת 'נעם – עם נורמלי בארצנו' הוקמה מתוך מטרה לשמור על הצביון היהודי של המדינה, ובין קבוצת המייסדים שלה נמנים יגאל כנען – סא"ל במילואים, אריאל שחר –איש הייטק, הרב איתי הלוי – רב היישוב מגרון והרב דרור אריה – מראשי תנועת חזון ורב בישיבת שדרות.

כתובת האתר http://noamparty.org.il

כתב ערוץ 20

כתב ערוץ 20:עוד באותו נושא