הזמר קרא לעוקביו ברשתות החברתיות להשתמט משירות בצה”ל ומתשלום מיסים בעקבות תשובת המדינה לבג”ץ לפיה זוגות חד מיניים לא יוכלו לאמץ ילדים. בראיון ל-Ynet הבהיר היום (ב’) סקעת כי הוא אינו חוזר בו מדבריו. כזכור, תגובת המדינה ניתנה בתשובה לעתירת “אבות גאים”. ביום חמישי הקרוב יתקיים דיון בעתירה, עמדת משרד העבודה והרווחה ומשרד המשפטים היא כי על הנושא להתברר בכנסת ולכן יש לדחות את העתירה.

מתוך , ימים א-ה בשעה 22:00

סקעת, בוגר להקה צבאית בחיל הקשר, כתב אמש (א’) פוסט זועם בפייסבוק בנושא.  “מוקדם יותר היום פרסמה המדינה ‏את התנגדותה לאימוץ על ידי זוגות חד-מיניים. בבקשה תקראו עד הסוף”, כתב. הזמר סיפר שביקר בסניף באר שבע של – ארגון הנוער הגאה. “מרגש לראות דור חדש של נערים ונערות שמדברים על אהבת חינם, קבלה וסובלנות גם לאור הקשיים הרבים שעוברים ביום יום. גאה בכם/ן אחד ואחת. יום יבוא עוד כמה שנים ותצטרכו להתגייס לצבא ולתרום את חלקיכם”.

הזמר קרא לנוער הגאה להשתמט מחובות אזרחיות. “בתור ישראלי ששרוף על המדינה שלו וגאה להיות יהודי ומדבר על זה מעל כל במה בעולם, שירת בגאווה בצבא, זה שבן זוגו רב סרן בצה”ל ומשרת קרוב לחודש בשנה עד היום, אני קורא לכם לא להתגייס לצבא! ויודעים מה, גם לא לשלם על הכסף שתרוויחו בקרוב. בכלל, כל חובה שהמדינה מבקשת מכם למלא פשוט תשימו ז*ן. כי זה מה שהיא שמה עליכם בכל הקשור לזכויות השוות שמגיעות לכם. לכו ותפזרו את כל הטוב הרב שיש לכם לתת מכל הבחינות במקומות שמקבלים אתכם ולא היכן שלא”.

“גברת איילת שקד ושאר פוליטיקאים פחדנים מאין כמוכם – אתם לא שווים אותנו. והלוואי ומיליוני האנשים שפקדו את תל אביב במצעד הגאווה האחרון על מנת שתוכלו להתהדר בקבלה הפגומה שלכם בפני העולם הנאור, יהפכו כוח אלקטורלי ויעיפו אתכם משם כבר. יש פה דור חדש שלא יסבול את הצביעות הזו עוד הרבה זמן. אני עולה לבמה, כי אמנות מצילה אותנו מהמציאות. לילה טוב ואהבה לכולם”, חתם סקעת את הפוסט.

חלק מהגולשים הסכימו עם דברי סקעת, אך רבים מהם התנגדו לדרכו של הזמר. “הראל היקר, תמיד אהבתי אותך אבל היום אני קצת מתביישת בשבילך כשאני קוראת פוסט שכזה. אתה משפיע על לבבות רכים וזו לא הדרך, תילחם על הדרך שלך בדרך מכובדת, בדרך הדבש ולא העוקץ, בדרך בוגרת”, כתבה גולשת אחת. “עצוב ואפילו מקומם לקרוא את זה. אפשר להבין את האכזבה והכעס שלך, אבל מכאן ועד להסית?  אם זה מה שאתה חושב איך בדיוק אתה ׳שרוף׳ על המדינה שלך? יכולת לשקול מילים ולהעביר את המסר שרצית בצורה יותר יפה ומכובדת”, כתבה גולשת אחרת.

“אתה יודע כמה אתה יקר לליבי וכמה אני חושבת שהמאבק שלך הוא צודק ,אבל הפתרון של “שברו את הכלים ולא משחקים” זה לא הפתרון, מבחינתי השרות הצבאי הוא “פרה קדושה” שאין לגעת בה וזה עצם קיומנו,יודעת אני שמדבר אתה מתוך כאב ומנבכי ליבך,מקווה אני “שיבואו ימים אחרים” במהרה בימנו ואכן כולם יהיו שווים בין שווים ותזכו להכרה שאתם ראויים לה”, כתבה מגיבה אחרת. “אוי ואבוי לעיניים שרואות את הפוסט הזה. זו הסתה לשמה, עבריינות. גם אם המדינה אינה מכבדת את זכויותיך כדבריך אינו אומר דבר לגבי חובותיך. אין קשר! גם אין קשר בין אי קיום חובות על ידי הפרט למימוש זכויותיו על ידי המדינה”, הוסיפה אחת המגיבות.
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.