הקרן לישראל חדשה איימה היום (רביעי) בפוסט בפייסבוק על יאיר נתניהו בנו של ראש הממשלה, "לפני יומיים פרסם עמוד שישים ואחת 5 עובדות מביכות מאוד על יאיר נתניהו. גם יאיר קרא את התחקיר, שהפך לויראלי, והגיב בהיסטריה – תוך שהוא מקלל, מסית, ובעיקר לא לוקח בחשבון שהוא עוד לא ראש ממשלה ולכן אינו חסין בפני תביעות דיבה. ראה הוזהרת, יאיר". לצד הפוסט העלה הארגון תמונה של נתניהו עם התגית "הנסיך בהיסטריה" באותיות אדומות.

פוסט של הקרן לישראל חדשה נגד יאיר נתניהו. צילום מסך
פוסט של הקרן לישראל חדשה נגד יאיר נתניהו. צילום מסך

אתמול (שלישי) תקף יאיר נתניהו את הקרן לישראל חדשה וכינה אותה בפוסט בפייסבוק: "הקרן להשמדת ישראל". נתניהו תקף בפוסט בחריפות את ארגון השמאל הקיצוני "מולד" לאחר שאחד מעמודי הפייסבוק שמפעיל הארגון העלה פוסט נגדו שכלל "חמישה דברים שלא ידעתם על יורש העצר יאיר נתניהו". בפוסט הוצגו כתבות שבעבר פורסמו נגדו.

"הי 61, אני לא אתייחס לכל השקרים וההשמצות", כתב נתניהו והטיח בארגון: "כמה נחמד שהצד שלכם תמיד מבלבל את המוח על הסתה, דמוניזציה, רצח אופי וחציית קוים אדומים. מה עם איזה תחקיר על מקורות המימון השונים והמשונים והזרים של המפעילים של הדף ההזוי הזה? מה עם תחקיר על 'הבן של כולנו', של רה"מ שרון שנכנס לכלא?", תהה.
יאיר נתניהו. צילום: פלאש 90
יאיר נתניהו. צילום: פלאש 90

בפוסט שהעלה בעמוד האישי שלו כתב: "ראיתי שאיזה עמוד מטונף שממומן בכבדות על ידי ארגון מולד הרדיקלי והאנטי ציוני, הממומן על ידי הקרן להשמדת ישראל והאיחוד האירופי, לכלך עליי. לא יכולתי להתאפק והגבתי".

ממולד נמסר אתמול בתגובה: "אנחנו מקווים שעורכי הדין של משפחת נתניהו לא עסוקים מדי בימים אלה, משום שבמידה שיאיר לא יפרסם התנצלות על הפוסט רצוף השקרים שלו, הם יאלצו להתמודד עם תביעת דיבה".

הפוסט שהעלה יאיר נתניהו. צילום מסך
הפוסט שהעלה יאיר נתניהו. צילום מסך

 
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20