No Tag To Print

מרואן ברגותי פלאש 90
תמונה: חברת פסים ריהוט גן

הקיץ כאן – הגיע הזמן להתחדש עם פינת ישיבה לגן

כמעט ולא הרגשנו, אבל הוא כבר לגמרי כאן – הקיץ הישראלי עם השמש החמה והמהנה. עונת הבר-בי-קיו בגינה כבר בפתח וזה הזמן המושלם לרענן את פינת הישיבה בגינה שלנו. עולם ריהוט הגן כבר מזמן לא מסתכם בשולחנות פלסטיק נטולי חן וכשעבור רובם המוחלט של בעלי הגינות והמרפסות בארץ, הגינה הופכת למעשה למרחב האירוח העיקרי בחודשי הקיץ, ברור ששולחן פלסטיק עם כמה כיסאות פשוט לא מספיקים ולא מתאימים לכל סוגי האירוח.

יתרה מכך, הם בעלי עמידות מאוד נמוכה לפגעי מזג האוויר ופגעי הזמן ומאבדים מ"החיוניות" שלהם, מהמראה החדש תוך חודשים ספורים.

כשאתם עומדים בפני חידוש וריענון הגינה לקראת הקיץ, חוץ מגיזום הדשא והחלפת הצמחייה לפרחי קיץ, חשוב שלא תזניחו את ריהוט הגינה. את פינת האירוח החיצונית שלכם שמהווה את המוקד העיצובי, המרכז של הגינה, המושכת אליה את המבט באופן מיידי כמעט.

איך בוחרים את הריהוט לפינת הישיבה החיצונית?

כאמור, ימי שולחנות הפלסטיק מזמן מאחורינו והיום מקובל להשקיע בריהוט גן דקורטיבי ואיכותי באופן שישתלב בעיצוב הכללי של הגינה שלכם.

כשעומדים בפני בחירת ריהוט גן באופן כללי ופינות ישיבה באופן ספציפי, חשוב שנעשה זאת תוך מחשבה על השימושים העיקריים שאנו עושים בגינה.

למשל, משפחות עם ילדים קטנים ונוהגות לארח את החברים מהכיתה או הגן, יעדיפו לשלב בגינה גם נדנדות, ריהוט גן המתאים לילדים וכיו"ב.

בבית שבו גרים צעירים, כנראה שנעדיף לשלב בגינה או במרפסת פינות זולה נמוכות עם ריפוד בצבעוניות מגוונת.

לעומת זאת, משפחה יותר בוגרת, או זוג מבוגר יעדיף פינת אירוח נוחה וגבוהה יחסית, שתאפשר ישיבה וקימה נוחה מהכיסא, גם לכם וגם לאורחים.

משפחות שאוהבות להזמין בני משפחה וחברים לארוחות יעדיפו לשלב גם פינת אוכל ואם יש לכם בריכה, סביר להניח שתרצו להציב בחצר גם מיטות שיזוף.

איך מעצבים פינת ישיבה מושלמת לגינה או למרפסת?

על מנת לשדרג את מראה הגינה, חשוב שנעשה בידול מנטלי, בין הסלון – מתחם האירוח הפנימי שלנו, שמשמש אותנו לאירוח משפחה וחברים בימי החורף, לבין פינת הישיבה בגינה, שהיא בפועל מתחם האירוח החיצוני שלנו. ככזה, עלינו להתייחס ברצינות גם לבחירת פריטי ריהוט הגן שלנו ולבחור ריהוט איכותי שגם יהיה עמיד לאורך זמן בפני פגעי מזג האוויר – לחות, יובש ושמש ישירה.

נוסף על היתרונות הפרקטיים של ריהוט גן איכותי, הרווח הבולט ביותר לעין זה המראה היוקרתי שהוא מספק לגינה שלנו.

אנו ממליצים על בחירה בריהוט גן מעץ מלא – הוא גם מרשים במראה שלו – הוא משתלב היטב בגינה עם דשא וצמחייה ונראה נהדר על דק וגם עמיד במיוחד בכל מזג אוויר.

במידה ואתם מעדיפים עיצוב בקווים שמשדרים יותר היי-טק, ניתן לבחור בריהוט אלומיניום בעיצוב אלגנטי וצעיר.

בחירת ריפוד לפינת האירוח החיצונית שלכם

אף פינת ישיבה חיצונית לא מושלמת בלי הריפוד המתאים, אותו ניתן לבחור בהתאם לצבע העץ של הרהיטים שלנו וגם בהתאם לקו הדקורטיבי שאנחנו רוצים להוביל בעיצוב פינת הישיבה בפרט והינה בכלל.

הכי חשוב לזכור, שרצוי שכל פרטי הריהוט והריפוד שמרכיבים את פינת הישיבה שלנו וכלל ריהוט הגן יתאימו האחד לשני.

למשל: כדאי שהריפוד שבחרנו למיטות השיזוף, יתאים לריפוד בפינת הישיבה ו/ או לספסל הנדנדה. ולא נבחר סגנונות ריפוד שונים לאותו חלל.

לפרטים נוספים, סגנונות עיצוב ודוגמאות של פינו ישיבה הקליקו כאן. הפורטל הזה בדיוק בשבילכם, עם עשרות הצעות לעיצוב הגינה ופינות ישיבה.

 

 

It is not Android