No Tag To Print

הקורס הדיגיטלי הראשון בישראל ללימודי קוסמטיקה

כך תרכשי מקצוע מפרנס בקלות ובלי לצאת מהבית
מי חשב שרכישת מקצוע בלי לצאת מהבית – תהפוך ליתרון בימינו? עם פרוץ הקורונה, גילו נשים רבות כי המקצוע שלהן הפך ללא רלוונטי או לכזה שבקושי מספיק לתשלום חשבון החשמל. איזה מקצוע את יכולה לרכוש כבר מהיום כדי שתוך חודשיים – שלושה תתחילי להרוויח כמו הגדולות בתחום?(הילה ויצמן)

אם את אוהבת יופי וטיפוח ומחפשת ללמוד מקצוע מתגמל בתחום, כנראה שזה מה שאת צריכה. בחודשים האחרונים השיקה גלית הרשקוביץ, הבעלים של "אור – בי"ס ומרכז לקוסמטיקה", את הקורס הדיגיטלי הראשון מסוגו בארץ ללימודי קוסמטיקה מקצועית. רוצה לדעת עוד? הקליקי כאן>>

 

גלית, בראש ובראשונה אשה ואמא. היא מורה ותיקה למקצועות הקוסמטיקה, כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי קוסמטיקה מתקדמת ומעבירה סדנאות בתחומי היופי והטיפוח. גלית מספרת: "כשלמדתי קוסמטיקה לראשונה בחיי, הייתי באמצע הריון ובמהלך הלימודים הספקתי ללדת ולהכנס שוב להריון, כך שאני בהחלט מבינה את הקושי העצום שחוות נשים ואמהות שרוצות ללמוד ולפתח קריירה בתחום. הקורס הזה נולד בעצם מתוך הצורך שלי והקשיים שעברתי. המטרה שלי בקורס הזה, היא להקל על כל אותן נשים שרוצות להתפתח בתחום הביוטי ולחסוך מהן את הסבל, הקושי, הדאגה לבייביסיטר והנסיעות המתישות. וכן, גם הרבה מאד כסף. הקורס נבנה במשך שנתיים וחצי בעבודה מושקעת מאד, כולל תרגום של ספרי לימוד ממדינות אחרות, מחקרים רפואיים וניסיון של קוסמטיקאיות גדולות בתחום, דבר שמביא לכם את המקצוע מסונן מכל פיסת מידע לא רלוונטית וממקד את התלמידה אל תוך עולם הקוסמטיקה בהבנה והתמזגות עם התחום".

 

למי מתאים הקורס?

"הקורס הדיגיטלי שהוא הראשון בארץ ובעולם", משיבה גלית, "מתאים לכל אישה או אפילו נערה, שרוצה להיות קוסמטיקאית ולא רואה את עצמה בשלב הזה של החיים שלה מתחייבת ללימודים של מספר פעמים בשבוע, כולל נסיעות וכו'. בקורס הזה, כל אחת יכולה ללמוד היכן שבא לה, מתי שבא לה ובצורה שנוחה לה. בעיקרון, כל מי שאוהבת יופי וטיפוח תמצא את עצמה בתחום הזה שיכול מהר מאד להפוך למקצוע העיקרי בחייה ולהניב לה רווחים יפים".

 

עם מה תכלס יוצאים בסוף הקורס?

"עם כל הכלים שקוסמטיקאית צריכה כדי לעבוד כקוסמטיקאית", מסכמת גלית, "החל משלב אבחנת העור לפי סוג, טיפולי פנים לכל סוגי העור, טיפולים לאקנה, כתמים וקמטים, התאמת מוצרי קוסמטיקה ללקוחה, ניקוז קומודונים בלי להשאיר צלקות ועוד. בנוסף, בקורס אני מלמדת על שלבי הקמת העסק והשיווק שלך, כדי שהלקוחה שלך תשאר שלך לאורך שנים, שזה השלב הקריטי שכמעט ולא מלמדים בשום מקום. וכמובן מחירי קוסמטיקאית לכל הזמן, שנותנים רווח כלכלי נוסף לקוסמטיקאית. עם התעודה שלנו אפשר לרכוש מוצרי קוסמטיקה במחירי קוסמטיקאית במרכזי השיווק השונים ברחבי הארץ".

 

בכנות, זה לא מפחיד ללמוד קוסמטיקה בקורס דיגיטלי?

 

"אני מבינה את החשש", אומרת גלית, "אבל דרך הקורס הזה תוכלי ללמוד בכל זמן שתרצי, שוב ושוב את החומר העיוני שיוסבר במצגת ובהקלטות, בתמונות ובסרטונים. במקביל את תתבקשי לענות מדי כמה שיעורים על שאלות, מבחנים אמריקאים ומשימות מעניינות. כמו כן, נלווה אותך יד ביד דרך סרטונים שתשלחי על טיפולי פנים שתבצעי – בבית בתנאים הרגילים שלך. אין צורך ללכת לשם כך למכון מפואר. אני מלמדת אותך גם איך לפתוח ולבנות קליניקה בבית שלך, מבלי השקעה בכלל. והכי חשוב, אנחנו מעניקים גם תמיכה במייל ובוואטסאפ ובטלפון".

 

מה לגבי תעודה?

"בסיום כל שלבי הלימודים והמבחנים והמשימות שיהיו בדרך – יהיו לך מבחנים מסכמים. ומשימות מעשיות שאחריהן תוכלי לקבל תעודה על לימודי קוסמטיקה של המרכז ללימודי קוסמטיקה שלנו – איתה תוכלי לרכוש במגוון מרכזי שיווק  ברחבי הארץ".

 

זה בטח קורס נורא יקר, לא?

"ממש לא, בדיוק הפוך", צוחקת גלית, "הקורס הדיגיטלי, בגלל הפורמט שלו, מאפשר לי להוזיל את העלויות עד למינימום שאני יכולה. לכן, הקורס נמכר במחיר מצחיק של 1900 ש"ח, בלי אותיות קטנות ובלי כוכביות. בנות שעברו את הקורס עוד בגל הראשון של הקורונה היום כבר מקבלות לקוחות ומתחילות להרוויח".

"אגב", מציינת גלית פרט חשוב, "למי שמתלבטת, יש אפשרות לרכישה של שני שיעורים באורך מלא בעלות של 50 ש"ח בלבד, שיקוזזו מהסכום במידה ותהיי מעוניינת להצטרף לקורס המלא".  להרשמה שיעורי הניסיון הקליקי כאן >>

 

במה הקורס שלכם מיוחד משאר הקורסים לקוסמטיקה?

"עצם זה שהוא דיגיטלי ומאפשר לך חופש בחיים שלך, זה כבר הישג ויתרון אדיר", אומרת גלית, "אבל לא הסתפקנו רק בזה, אצלנו הקורס מתומצת ללא דברים שלא נחוצים לתחום טיפוח עור הפנים. הידע שתקבלי מאתנו לא נמצא בשום מקום והוא משלב לימודי קוסמטיקה מהארץ, מגרמניה, ארה"ב והודו ומבוסס על תשובות רופאי עור ומנתחים. קיצרנו את קורס הקוסמטיקה לעיקר שבו וזאת לאחר עבודה של בניית הקורס במשך כשנתיים וחצי. הלימודים מועברים בצורה קלה וברורה, יש מידע נרחב והסבר לכל תחום. ויש גם בונוס מיוחד, של פרק הכנה למבחני משרד העבודה בקוסמטיקה (תמ"ת) לקבלת התעודה לפי הקריטריונים שנקבעו כתנאי לגישה למבחנים. אה ועוד דבר – אין צורך לפתוח קליניקה מחוץ לבית, ההדרכה שלנו כוללת בתוכה איך לנצל חללים בבית".

לפרטים ורכישה אונליין הקליקי כאן >>>

 

 

 

It is not Android