מפלגת נעם: "עמדנו ביעד- בע"ה ממשיכים עד הניצחון!"

בעדכון לפעילי נעם שמפרסמת הערב המפלגה אומרים כי עמדו ביעד ומעדכנים את הפעילים כי ממשיכים בפעילות. מחר בבוקר צפויים להגיע חברי המפלגה לרחבת הכותל בכדי למחות על חילול הכותל הצפוי ע"י נשות הרפורמים "לא את הכותל הם רוצים – אלא להפיל את מדינת ישראל. מחר מפלגת נעם תיהיה שם. המפלגה היחידה שהלב באמת חשוב לה"

מפלגת נעם מפרסמת הערב (מוצ"ש) עדכון לפעילים ולתומכי המפלגה. בעדכון מודים בנעם לאלפי הפעילים ולעשרות אלפי החותמים על מבצע החתימות של המפלגה – וקובעים עמדנו ביחד – ממשיכים.

"עמדנו ביעד! ה- 40,000 הראשונים כבר החליטו – רוצים את נעם בכנסת. רוצים ערכים. רוצים קול ברור שייצג אותם." נכתב בעידכון לפעילים.

בהמשך הודו בתנועה חתומכים ולפעילים וכן "תודה גם לאלה שתומכים אך חוששים להרשם בשמם.
אמרו שלא נקים מפלגה -הקמנו.
אמרו שלא נגיש רשימות – הגשנו.
אמרו שלא נעשה קמפיין – אנחנו עושים. אמרו שלא נגיע ליעד של 40,000 חותמים – הגענו. אמרו שאנחנו פורשים – והציבור אמר תמשיכו!" הוסיפו בעדכון.

"ואנחנו ממשיכים – נמשיך להיות בית לציבור הגדול שרוצה ערכים, רוצה משפחה, רוצה מדינה יהודית ורוצה מפלגה שתייצג אותו ותילחם מול כל הארגונים הזרים שמנסים לקחת לנו את המדינה."

בנוסף מעדכנים במפלגה כי מחר יגיעו לרחבת הכותל המערבי בכדי למנוע את חילול המקום בידי נשות הרפורמים "ר"ח אלול, חודש הרחמים והסליחות. מחר בבוקר לצערנו שוב אותם גורמים עויינים צפויים להגיע לשריד בית מקדשנו, למקום אליו כל יהודי בעולם מתפלל, למקום אליו אלפי שנים עיניהם של אבותינו היו תלויות – ולחלל אותו. לפגוע לנו בלב." כתבו לפעילים והוסיפו.

"לא את הכותל הם רוצים – אלא להפיל את מדינת ישראל הם רוצים.
מחר מפלגת נעם תיהיה שם. המפלגה היחידה שהלב באמת חשוב לה. לא מן הפה ולחוץ ולא רק שזה מסתדר פוליטית. בע"ה ממשיכים עד הניצחון!" כתבו לסיום.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא