אנחנו נמצאים בעידן טכנולוגי מתקדם מאוד, ואין לנו ברירה אלא להתקדם עמו. אף על פי שהמחשב הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו, אנו עדיין זקוקים מדי פעם למחברת איכותית, עט או אפילו עפרונות צבעוניים לאח הקטן שחוגג חמש שנים. כדי לרכוש את כל הציוד הזה אנו מחפשים רשת חנויות המספקת סחורה איכותית שיכולה לשמש אותנו לטווח ארוך. אז מה אפשר למצוא בחנות כזאת? מיד נראה.

הפריט שימגנט אתכם

מגנטים לא רק יפים אלא גם שימושיים. הם מחזיקים נאמנה את הפתק על המקרר המזכיר לנו שקבענו תור לרופא השיניים, או מצמידים עבורנו את המתכון למרק עוף מיוחד וטעים שאנו רוצים להכין לקראת החג. קיימים סוגים שונים של מגנטים: מגנטי סמיילי קטנים וצבעוניים או המגנטים השחורים המתאימים למי שאוהב פעילויות יצריה ומעוניין ליצור מגנטים יפים תוצרת בית.

הכול למשרד

עטים, מחברות, ניירות ועוד הם חלק בלתי נפרד מציוד משרדי. העובד האחראי על המלאי בודק מדי פעם אם לעובדים האחרים לא חסרה מחברת ואם יש צורך לרכוש מרקרים. ברשת מקצועית המספקת ציוד משרדי לחברות שונות ניתן למצוא את הפריטים שיעשו את ההבדל בין משרד משודרג לבין משרד בלתי משודרג: מחשב נייד, מדפסות, מגרסת נייר, עטים איכותיים וכדומה.

כלי הכתיבה בעידן המחשבים

כן, גם היום עובדים רבים במשרדים משתמשים בכלי כתיבה איכותיים. אמת, את רוב הפעולות מבצעים העובדים באמצעות המחשב, אך לעתים נוצר הצורך לחתום על טפסים, לכתוב ברכות לעובדים שיש להם יום הולדת או למחוק כיתוב מיותר. או אז נכנסים כלי כתיבה טובים להילוך גבוה. אלה כמה מבין כלי הכתיבה הנפוצים המוכרים לנו מהמשרדים של ימינו:

  • עטים – מזכירות, אנשי מכירות ושיווק ועובדים רבים אחרים זקוקים לאספקה מתמדת של עטים. כאן יש צורך לחתום על טופס, ושם חשוב לכתוב במהירות הערה קטנה בזמן שיחה עם לקוח בטלפון. העטים נגמרים במהירות, ומשרדים רבים דואגים להזמין מראש עטים חדשים.
  • טושים מחיקים – אם במשרד שלכם מועברות ישיבות והדרכות מדי שבוע, סביר להניח שאתם יודעים כי הטושים ללוח המחיק נגמרים מהר. אין דבר נעים יותר מלקבל טושים כחולים, אדומים וירוקים למשרד ולכתוב בהנאה על גבי הלוח המחיק.
  • טיפקס, אמן המחיקה – רובנו זוכרים אותו עוד מימי בית הספר. אלה מאתנו שאהבו לסכם את דברי המורה במחברת נהגו להשתמש בו כדי למחוק שגיאות ולהעניק לדף מראה מסודר ונקי. הנוזל הלבן מתמזג היטב עם המחברת ומעניק מראה אסתטי לכתוב בה.
  • כלי חיתוך – גם במשרד יש צורך להשתמש מדי פעם בסכין יפנית או במספריים. לדוגמה, כאשר מבקשים להכין ברכה יפה לעובד שעוזב ומתחיל בדרך מקצועית חדשה.
  • מנקבים – כעובדי המשרד אתם צריכים לתייק והרבה. כדי לשמור על הסדר, אתם רוכשים מנקב. מומלץ לרכוש מנקב איכותי אשר יוכל לשמש אתכם לאורך זמן רב.
  • סיכות ומהדקים – כאשר אתם עובדים רוב הזמן עם ניירת, אתם זקוקים למהדקים וסיכות כדי לצרף מסמכים ולתייק אותם. כך שבבוא העת תוכלו לשלוף את המסמכים האלה בקלות.

 

כאן גורסים נייר

מגרסה היא אחת המכונות האהובות ביותר על העובדים. רבים מאתנו אוהבים לצפות במגרסת נייר שעושה את עבודתה נאמנה וגורסת לרצועות או לחתיכות חומרים שאין בהם יותר צורך. ואכן, משרדים שבהם מועבר מידע רגיש אינם יכולים לזרוק אותו לפח. כאשר מסמך מסוים הופך למיותר, חשוב להשמיד אותו ולא להשאיר זכר לפרטים רגישים שעלולים לפגוע בחברה.

מכלול ברמן בקמפוס בע"מ היא הרשת שתספק לכם ציוד משרדי טוב. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים כדוגמת כלי כתיבה, צעצועים, מוצרי מחנאות או פריטי אופנה.

הכתבה הוכנה והופקה בשיתוף עם חברת לוגונט – מיתוג עסקי לחברות ועסקים.

20 News

20 News


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.