"הציבור הישראלי יותר חכם מהשקרים של או אחרים שמעדיפים לטמון את הראש בחול מול המציאות", כך אמר היום (א')  השר לביטחון פנים בראיון לרדיו 'גלי ישראל'.

הצתה סמוך לדולב ביו"ש. צילום: מצלמת אבטחה

במקביל, השר לביטחון פנים מתח ביקורת חריפה על , ראש דסק חדשות החוץ של . " שקרן", אמר ארדן.

השר לביטחון פנים התייחס לגל השריפות שהתרחש בחודש נובמבר האחרון ואמר כי ישנם הוכחות חד משמעיות כי הם התבצעו על רקע טרור לאומני, בניגוד למה שנטען ע"י אנשי התקשורת. "הנתונים מוצגים לציבור. חוקרי השרפות של ראשות הכבאות קובעים שמדובר בהצתות על רקע לאומני. לגבי אום אל חיראן, עברו ארבעה ומשהו חודשים, ועובדה שאף גורם חיצוני לא מסוגל עדיין לקבוע משהו אחר, כלומר שקביעת המשטרה היא לא משהו תלוש מן המציאות".

בנוסף, השר ארדן התייחס לפגישתו עם הנשיא טראמפ בשבוע שעבר. השר הדגיש כי הוא דייק בדבריו בנוגע לאירוע הדריסה ביפו ואמר כי האירוע בחקירה בטרם הוא הכריז עליו כאירוע טרור, בניגוד לדיווח של ערד ניר. "ערד ניר שקרן, והמשטרה הרי הוציאה הודעה ברורה שעד השעה 15:00 היא לא יכלה לקבוע בנושא מכיוון שהיא עשתה עוד פעולות חקירה, זאת משום שאותו דורס היה ערבי תושב יפו. כמו כן, היו כל מיני נתונים לגביו שהעלו חשש שיש רקע לאומני. זה הכי הגיוני ולגיטימי שאני אספר לנשיא טראמפ את הדילמות שיש היום בעידן של טרור יחידים למשטרה, אני לא מתכוון להיבהל מהשקרים הללו".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.