דף הבית > אקטואליה וחדשות > הפרלמנטרים המצטיינים: גפני ונחמיאס ורבין

הפרלמנטרים המצטיינים: גפני ונחמיאס ורבין

המכון הישראלי לדמוקרטיה העניק את "אות הפרלמנטר" המצטיין לחברי הכנסת מיהדות התורה ומהמחנה הציוני על "פעילותם הראויה, האחראית והמסורה של חברי הכנסת"

חברי הכנסת משה גפני ואיילת נחמיאס-ורבין זכו ב"אות הפרלמנטר" המצטיין של המכון הישראלי לדמוקרטיה על עבודתם במסגרת הכנסת ה-20.

בנימוקי הוועדה הוסבר כי "גפני בולט במיוחד בפעילות כיו"ר ועדת הכספים וכמחוקק נמרץ". לדבריה, גפני פעל בשנה הראשונה של הכנסת "בלא לאות לקידום חקיקה בתחום עיסוקה הוועדה בראשותו ובפרט למען אוכלוסיות חלשות כמו נכים והורים לילדים החולים במחלות קשות."

רגע השיא של איילת נחמיאס ורבין בכנסת ה-20

נחמיאס ורבין זכתה באות היות והיא "בולטת במיוחד בזכות פעילות נמרצת וחרוצה במגוון רחב של זירות פרלמנטריות".

חברת הכנסת "הנמרצת" זכתה לשבחים מהמכון על קידום מטרותיה, בהן קידום מעמד האישה והשוויון המגדרי והשבחת התעשיה. הוועדה הוסיפה כי נחמיאס-ורבין הצטיינה גם במאמציה להנגשת הכנסת והממשלה לציבור.

על פי המכון הישראלי לדמוקרטיה פרויקט אות הפרלמנטר מבוסס על העיקרון לפיו "הכנסת היא לא רק הגוף המחוקק בישראל, אלא גם הגוף המייצג את האזרחים ואת עמדותיהם". לדברי המכון, הפרויקט מבקש לעודד פעילות פרלמנטרית איכותית ולהביע הוקרה לעושיה.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

נאום התשובה של רוחאני: "הממשל האמריקני מנסה להפיל אותנו"

שעות ספורות אחרי נאומו של טראמפ בפני עצרת האו"ם, התייצב נשיא איראן על דוכן הנואמים ותקף חזרה: "אי אפשר להביא שום מדינה ושום אומה לשולחן המשא ומתן בעזרת כוח"