עלי סאלח, מסתנן אזרח אריתריאה מואשם בניסיון אונס בחניון בתל אביב. סאלח הכה בשעת לילה צעירה ברחוב הרכבת בעיר, גרר אותה לחניון סמוך, שבר את אפה וניסה לתקוף אותה מינית. הוא מואשם בניסיון אונס תוך גרימת חבלה.
בכתב אישום שהוגש היום (ראשון) לבית המשפט המחוזי בעיר נגד המסתנן נכתב:  "התנפל על הצעירה ברחוב בתל אביב, הכה אותה בעוצמה, גרר אותה לחניון וניסה לאנוס אותה".  לפי כתב האישום, עלי סאלח הבחין לפני שבוע בשעה 1:51 בלילה ברחוב הרכבת בצעירה שהייתה בדרכה לביתה. סאלח פנה לצעירה ושאל: "האם את עובדת?", המתלוננת השיבה: "לא אדוני, תלך מפה" – והמשיכה בדרכה. בעת שהמתלוננת הייתה שרועה על הארץ, אחז הנאשם בחוזקה בידיה, משך בשערה וגרר אותה לחניון סמוך. המתלוננת התחננה בפני הנאשם שיניח לה, נאבקה בו בכל רוחה וניסתה ללא הצלחה להשתחרר מאחיזתו. לאחר שסאלח הצליח לגרור את קורבנו לתוך החניון, הוא הטיח את ראשה בארץ, הלם שוב באגרופיו בפניה ובכל חלקי גופה, אחז בצווארה וניסה לאנוס אותה. הצעירה נאבקה בו ושבה והתחננה בפניו שיניח לה. לאחר שהנאשם לא הצליח לגבור על המתלוננת, הוא הותיר אותה שרועה על הארץ ונמלט מהמקום. בעקבות מעשיו של הנאשם נגרמו לצעירה חבלות גופניות ונפשיות לרבות שבר באף. המשטרה אספה ראיות בתיק, כולל ממצלמת אבטחה שבה נראה סאלח תוקף את הצעירה.
כרטיס רב קו שמצאה המשטרה בזירה עם שם אחיו של הנאשם- הוביל את החוקרים לתפיסתו. סאלח קשר את עצמו בחקירתו לאירוע. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים.
חברת הכנסת מאי גולן בתגובה: "חייבים להוציא את המסתננים מישראל", חברת הכנסת האשימה את בג"ץ במצב והוסיפה: "הפמיניסטיות, יפות הנפש מהשמאל לא יגנו את המקרה. השמאל צבוע מאי פעם".

 

 

 
אלדר ממן

אלדר ממן