מובילה 0-2 על בסדרת . אנחנו רחוקים 40 דקות בלבד מאחת הסנסציות הגדולות שהיו בכדורסל הישראלי. ביום שישי בשעה 16:00 בארנה, ניצחון של עירוני נהריה ישלח את הקבוצה המפתיעה לחצי הגמר ויסיים למעשה את העונה של מי שהיתה הפייבוריטית לזכייה באליפות המדינה.

רחוקים הפסד אחד מהדחה. צילום: עמוד הפייסבוק של הפועל ירושלים
רחוקים הפסד אחד מהדחה. צילום: עמוד הפייסבוק של הפועל ירושלים

 

אחרי הניצחון המפתיע בארנה במשחק הראשון, הפועל ירושלים יצאה לנהריה במטרה להחזיר לעצמה את יתרון הביתיות בסדרת הטוב מחמישה. חלומות לחוד ומציאות לחוד – השחקנים של סימונה פיאנג׳יאני המשיכו ביכולת המביכה ורשמו עוד הפסד, הפעם 77:64. כדי לעבור את הסדרה ולהעפיל לפיינל פור, הפועל ירושלים צריכה לנצח שלושה משחקים ברציפות, שניים בארנה ואחד נוסף בנהריה.

אם במשחק הראשון השחקנים של חזרו מפיגור של 23 נקודות בארנה, במשחק הערב נהריה הובילה לאורך כל המשחק והיתה הרבה יותר טובה מירושלים.

יעשו סנסציה? צילום: עמוד הפייסבוק של עירוני נהריה
יעשו סנסציה? צילום: עמוד הפייסבוק של עירוני נהריה

 

הפועל ירושלים, כך נדמה, מתקשה לנצח ללא אמארה הפצוע. טרנס קינזי וליאור אליהו פתחו היטב אבל שניהם לבד מול הנחישות וההתלהבות של שחקני נהריה לא השאירו לסגנית האלופה סיכוי כאשר טיירון נאש וסקוטי הופסון נתנו את אחד המשחקים הטובים שלהם העונה.

הלחץ של בעלי המועדון גדול. אחרי הבשורה כי הקבוצה לא תשחק בעונה הבאה ביורוליג, הקבוצה שנבנתה במטרה לזכות בתארים בארץ ובאירופה קרובה מאוד לסיום העונה בצורה משפילה, מבלי שזכתה באף משמעותי.

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.