עושה רושם שהפועל באר שבע הולכת לתת לאוהדים שלה בטרנר עוד עונה חלומית. העוצמה של האלופה הישראלית כנראה הרבה יותר גדולה ממה שהעריכו כשגם מכת פציעות משמעותית שהקבוצה סובלת ממנה לא מנעה מהשחקנים של ברק בכר לרשום ניצחון גדול ומשמעותי בדרך לשלב הפלייאוף של מוקדמות ליגת האלופות. באר שבע ניצחה 0:2 בטרנר את לודוגורץ הבולגרית. ברק בכר מצליח בחוכמה ובמקצוענות מעוררת הערכה למצוא את הפתרונות לסגל החסר ואת המערך הנכון לכל יריבה ובעל מגרש.

וואקמה. צילום: הפועל ב"ש
וואקמה. צילום: הפועל ב"ש

 

טוני וואקמה הוכיח פעם נוספת שהוא השחקן הטוב בישראל והישארותו בבאר שבע היא אולי שובר השוויון שיהיה גם בעונה הקרובה במאבק האליפות. וואקמה כבש כבר אחרי 19 דקות וסידר בישול למיכאל אוחנה בדקה ה-79. בכר השאיר את אוחנה על הספסל אחרי שפתח בהונגריה כדי לחזק את החלק האחורי במטרה לא לספוג והעלה את ראדי בהרכב. בכר קיבל גם שער מאוחנה המחליף וגם שמר על רשת נקייה לקראת הגומלין ביום רביעי הבא שם תנסה האלופה להעפיל עונה שנייה ברציפות לשלב הפלייאוף של שלב הבתים בליגת האלופות.

ניצחון גדול על לודוגורץ. צילום: הפועל ב"ש
ניצחון גדול על לודוגורץ. צילום: הפועל ב"ש

 

בכר בסיום המשחק: "שום דבר לא גמור, ראינו מול איזו קבוצה שיחקנו. זו רק מחצית. עשינו משחק גדול, הרמנו את עצמנו מהמשחקים האחרונים. ויטור פצוע, מליקסון קיבל מכה ושחקנים סחבו את עצמם. הפנים קדימה עכשיו למשחק הבא. יש לי שחקנים מחויבים וחכמים וזה יוצר יתרון. הצלחנו, אבל יש עוד מחצית יותר קשה בחוץ. החלק הקשה עוד לפנינו".

הרכב הפועל באר שבע: גיא חיימוב, בן ביטון, שיר צדק, מיגל ויטור, מיהאי קורהוט, ג'ון אוגו, מהראן ראדי (וובה בראון, 94), דן איינבינדר, מאור מליקסון (מיכאל אוחנה, 71), אנתוני וואקמה, מוחמד גדיר (דור אלו, 86).

האוהדים חוגגים. צילום: הפועל ב"ש
האוהדים חוגגים. צילום: הפועל ב"שמערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20