מחפש ניצחון ליגה ראשון. גון אוגו. צילום: הפועל ב"ש
מחפש ניצחון ליגה ראשון. גון אוגו במשחק ההפסד למכבי חיפה. צילום: הפועל ב"ש

 

כדי להוכיח ששני המחזורים הראשונים לא היו יותר מתקלה והפועל באר שבע מסוגלת להגן על התואר ולחזור מהר למסלול הניצחונות, הקבוצה של ברק בכר חייבת לנצח בשבת בטרנר, 20:30, את הפועל אשקלון, אחת הקבוצות החלשות בליגת העל.

מאמן האלופה אמר כי הוא והצוות המקצועי שלו ניצלו את פגרת הנבחרת כדי לבדוק את התקלות שהיו לקבוצה בשני המחזורים הראשונים בהם האלופה סיימה בתיקו בטרנר מול מכבי נתניה והפסידה בסמי עופר למכבי חיפה. לבאר שבע יש סגל גדול ואיכותי, אולי האיכותי ביותר בליגת העל, אבל במועדון מבינים כי סגנית האלופה, מכבי תל אביב, חוזרת מפגרת הנבחרת קבוצה חזקה הרבה יותר. הרכש שעשתה היריבה בשבועיים האחרונים גורם ללא מעט לחץ בבאר שבע שמיהרה גם היא להתחזק ולדחות כל בקשה של שחקנים לשחרור.

גיא מלמד מוצג בב"ש. צילום הפועל ב"ש
גיא מלמד מוצג בב"ש. צילום הפועל ב"ש

 

מאמן האלופה הדגיש במסיבת העיתונאים כי הקבוצה שלו תמשיך להתרכז רק בעצמה ולא לעסוק במתרחש בקבוצות אחרות. ״אנחנו מתכוונים להשתפר כבר ביום שבת נגד אשקלון. יש לנו סגל טוב, חוזרים שחקנים פצועים ומתגבש סגל מלא. אנחנו צריכים לקחת נקודות כי איבדנו כבר מספיק״, אמר בכר.

הרכש הגדול והמסקרן איסק קואנקה כשיר ויהיה בסגל. בכר רוצה לשלב אותו בהדרגה כדי לא לגרום לו לנזק גדול. מכת הפציעות אצל האלופה גרמה לאלונה ברקת להשקיע עוד כסף ולהביא את גיא מלמד ממכבי פתח תקוה, השחקן הצעיר והמוכשר פצוע ויחזור לשחק רק בעוד כחודש. משחקי הנבחרת גרמו לבאר שבע נזק, המגן בן ביטון נפצע במשחק נגד מקדוניה בשבת וייעדר בשבועות הקרובים.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20