המפגש הקודם בין הקבוצות הסתיים בחלוקת נקודות. צילום: הפועל ב"ש
המפגש הקודם בין הקבוצות הסתיים בחלוקת נקודות. צילום: הפועל ב"ש

 

שלושה ימים אחרי ההפסד למכבי תל אביב בגמר גביע הטוטו, הפועל באר שבע תשוב הערב (20:30) לאיצטדיון בנתניה כדי לפתוח את הסיבוב השני מול מכבי נתניה שהדהימה אותה במחזור הראשון עם תיקו בטרנר. הקבוצה של סלובודאן דראפיץ׳ לא בכושר טוב כמו בפתיחת העונה והיא תשחק הערב ללא השחקן המרכזי שלה במרכז השדה, עלי מוחמד הפצוע, אבל עם דיא סבע שנמצא בכושר מצוין.

הבעיה הגדולה של ברק בכר גם הערב היא היעדרותו של הבלם המצוין מיגל ויטור. בנוסף אליו גם לואי טהא ייעדר בגלל פציעה, בכר לא מצליח למצוא פתרונות בהגנה כאשר ויטור אינו משחק. ההגנה שלו משחקת בלי ביטחון והשחקנים עושים טעויות שעושים במשחקי אימון. מאמן מכבי נתניה ישחק במערך רגיל עם דגש על משחק ההתקפה. למרות שהיריבה היא אלופת המדינה עם חלק קדמי מצוין, דראפיץ׳ רוצה לנצל את המהירות והיכולת הטכנית של שחקניו מול הכבדות וחוסר הביטחון של שחקני ההגנה שיהיו הערב בהרכב, חאתם עבד אלחמיד ומתן אוחיון.

אחרי שלא שיחק בגמר מול מכבי תל אביב, וואקמה צפוי להיעדר גם הערב עקב מחלה, מה שיקשה על ההתקפה האדומה. גם ניב זריהן המהיר לא יהיה בסגל מה שיחייב חייב את מאור מליקסון, בן שהר ומיכאל אוחנה לקחת הרבה יותר מנהיגות ואחריות. עבור האלופה יהיה זה מבחן נוסף האם היא מסוגלת להפגין יכולת טובה ולהיות מספיק עוצמתית גם בלי וואקמה שרוצה לעבור לאירופה בחלון העברות בינואר. ניצחון של האלופה ותיקו או הפסד של סגניתה מכבי תל אביב מחר בטדי, עשוי להגדיל את הפער ביניהן לעד 10 נקודות.מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20