צילום מסך מתוך פייסבוק
צילום מסך מתוך

צילום מסך שהופץ הבוקר ברשתות החברתיות תיעד קריאה בתכנית הבוקר "" לצופים לספר בפייסבוק על מקרה של שעברו בתמורה לזוג להופעה של , וחמי רודנר. ההודעה עוררה סערה בקרב הגולשים המזועזעים.

"היכנסו לדף הפייסבוק של של פאולה וליאון, כתבו לנו אם גם אתם עברתם הטרדה מינית ותוכלו לזכות בכרטיס זוגי להופעה של דנה ברגר מארחת את ירמי קפלן וחמי רודנר", נכתב בכתובית על המסך המלווה את התכנית. לאחר שהתמונה הופצה הבוקר ברשתות החברתיות טענו בתחילה מטעם התכנית כי מדובר בטעות טכנית בלבד.

בהמשך כתבה המנחה בעמוד הפייסבוק שלה: "אני רוצה להתנצל שוב בשמי ובשם המערכת של התכנית. הכוונות שלנו היו טובות, בדרך זה התפקשש בכל מיני אופנים; טעות מצערת, טכנית, שיקול דעת, קריאת פרומטר שהשתנה. ככה זה בשידור חי. אני לוקחת אחריות באופן אישי על התקלה ומתנצלת שוב בפני כל מי שנפגעה או נפגע. כל כוונתנו היתה לעורר מודעות וחלילה אנחנו לא מחלקים פרסים על כך".

אלא שמה שרוזנברג מגדירה "כטעות טכנית" ו-"תקלה", נראה מודע ומכוון בשידור חי. "אם עברתם איזה שהיא הטרדה מינית מילולית או אחרת תייגו גם אני #Metoo או #גםאני וכיתבו את הסיפור שלכם בכמה מילים", הכריזה פאולה בעל פה בעוד הכתוביות מתנוססות על המסך קודם. "כל אני חושבת שעצם הפורקן הוא סוג של ריפוי וגם אפילו תוכלו לזכות בפרס על החשיפה הזאת". לדבריה הצטרף ליאון שהבהיר: "נכון, אנחנו מחלקים לכם זוג להופעה של דנה ברגר בה היא מארחת את ירמי קפלן וחמי רודנר".

ברגר: "מתנצלת בפני מי שנפגעה"

הזמרת דנה ברגר מיהרה לפרסם הבהרה בעמוד הפייסבוק שלה. "גם אני הזדעזעתי ברגע שראיתי את הדרך הצינית שבה חילקו כרטיסים למופע שלי "על גב" מוטרדות ומנוצלות מינית – זה בוודאי לא שנעשה בידיעתי או בידיעת צוותי. כל הנושא של איך מחלקים את הכרטיסים והפניה לפייסבוק של התכנית נעשית על ידי הפקת התכנית עצמה", כתבה ברגר.

"הנושא הזה בליבי וביום יום שלי, בפעילות שאני עושה וגם ביצירה שלי. אני משוכנעת שהפקת התוכנית עשתה זאת בשוגג וימהרו לתקן זאת בפירסומים שלהם. בכל זאת אני מתנצלת בפני מי שנפגעה", הוסיפה הזמרת.

עדי דניאל

עדי דניאל

עורכת חדשות באתר ערוץ 20


:עוד באותו נושא