במה שונה חנות בגדים מארון הבגדים שלנו אשר ממנו ניתן להוציא לפעמים פריט לבוש חדש שלא ידענו על קיומו? מדוע אנו מעדיפים לאכול סלט במסעדה ולא להכין סלט טעים בעצמנו? הסוד הוא לא רק בטיב השירותים שמעניקים לנו בתי המסחר, אלא גם באווירה שהם משרים עלינו. לפעמים אנו יוצאים לסיבוב בחנות בגדים רק כדי להירגע מעט מיום העבודה האינטנסיבי שעבר עלינו, או סועדים במסעדה באווירה נינוחה כדי להפיג את המתח שבבליינד דייט הראשון שלנו. אך מה גורם לאווירה הזו לרחף באוויר? מה מעודד אנשים לפנות לבית עסק מסוים? ללא ספק, לעיצוב המבנה המסחרי יש חלק משמעותי בזה.

מתכננים את העיצוב של המסעדה

עיצוב מסעדות הוא חלק בלתי נפרד מהמסעדה עצמה, מכיוון שהסועדים לא יבואו אל המסעדה, אלא אם האוכל שבה יוגש בהתאם. אלה כמה דברים שכדאי להביא בחשבון כאשר באים לעצב מסעדה:

  • להביא את הטבע אל המסעדה – אנשים רבים נמשכים אל עיצוב טבעי, ולכן כדאי לשקול להכניס עיצובים של עץ אל חלל המסעדה. אלה יכולים להיות רהיטים מעץ הבמבוק (מתאים במיוחד למסעדה המציעה מאכלים סיניים) או רהיטים מעץ מלא. כמו כן, כדי להפוך את האווירה לירוקה וטבעית יותר, מומלץ לשלב עציצים חיים או עציצים מפלסטיק שנראים אותנטיים ומבריקים.
  • מסעדה של פעם – יש אנשים שאוהבים לטעום מן הנוסטלגיה. הם מחפשים מסעדות אשר מגישות אוכל שאכלו אבותיהם, אך גם העיצוב חשוב בעניין זה. מסעדה בניחוח של פעם יכולה לכלול, למשל, נברשות משתלשלות או מבנים של קשתות מרובעות.
  • משחקי תאורה – כדאי להתייעץ עם המעצב לגבי התאורה המתאימה למסעדה. האם אתם מעוניינים בתאורה חזקה שתשרה אווירה פתוחה ועליזה? או אולי תאורה עמומה שתעניק אווירה של רומנטיקה ומסתורין.
  • ניצול מושכל של חללים – בכל מסעדה יש חללים ריקים שאפשר לבחור לנצל ואפשר גם לא לנצל. לעתים מומלץ לחשוב אם כדאי למלא את החלל הריק בעציץ גדול ומרשים או להשאיר אותו כפי שהוא ולהעניק לסועדים תחושה של מרחב.

עיצוב ולא רק לשיער

כן, אתם אולי ספרים מיומנים ומצליחים לשמר בהצלחה מרובה לקוחות ותיקים. אך מה לגבי לקוחות חדשים? האם לא הגיע הזמן להרחיב את מאגר המסתפרים ולעודד עוברי אורח להציץ אל תוך המספרה שלכם? עיצוב מספרות הוא תחום בפני עצמו אשר דורש התייחסות מיוחדת. אם אתם מעוניינים להיראות במיטבכם פנו לחברה מקצועית אשר תעניק לכם את העיצוב הראוי.

לעצב את החנות

בין אם אתם מוכרים בגדים אופנתיים ובין אם שמלות וינטאג’, חשוב להעניק לחנות שלכם את המראה הראוי לה. עיצוב חנויות הוא תחום נרחב הכולל היבטים שונים. כאשר איש המקצוע ניגש לעצב את החנות שלכם, הוא מביא בחשבון גורמים רבים. ראשית, הוא ינסה להבדיל אתכם מבעלי עסקים אחרים – מה מיוחד בעסק שלכם? – ובהתאם לכך גם יבליט את העיצוב. נוסף על כך, איש המקצוע יתאים את עיצוב החנות לקהל היעד שלכם, ימליץ על התאורה המתאימה אשר תעודד את הלקוח לרכוש את המוצר וינחה אתכם כיצד לרענן את הפריטים בחלון הראווה כדי למשוך את לבם של הקונים.

המעצב שעושה את כל ההבדל

Ori Design Studio הוא הסטודיו של אורי ביטון, מעצב פנים מומחה, מקצועי ומנוסה אשר יבדיל את העסק שלכם מעסקים אחרים. אז אם אתם מרגישים שאתם צריכים עיצוב משרדים חדש, אם המספרה איבדה את הברק שלה ואם פתחתם חנות צעצועים חדשה ואתם זקוקים לידיו של אמן, אורי ביטון הוא האדם המתאים לפנות אליו.

 

 

 

 

20 News

20 News


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.