"תוצאות הבחירות העגומות מבחינת המפלגה, ומבחינתי האישית – מחייבות זמן לחשבון נפש אישי ומפלגתי", צייץ היום (ו') מספר 2 ברשימת מפלגת 'העבודה', טל רוסו, בחשבון הטוויטר שלו. "בכל מקרה, חשוב לי כבר עכשיו לומר באופן חד משמעי: אני עם מפלגת העבודה. לא הופעל עלי לחץ לפרוש מאף אחד", הבהיר באשר לשמועות שנסובו סביב כוונותיו לפרוש מהמפלגה לאחר הכישלון בבחירות.

לדבריו של רוסו, "זכיתי לגלי תמיכה גורפים מצד כלל חברי מפלגת העבודה ותומכים. מבטיח לעדכן ומבקש לנצל את ההזדמנות להעביר את הערכתי מגלי התמיכה המחמיאים. הייתי אומר שאני נרגש ביותר, אבל לא נעים לשבור את המוניטין של החיקוי שלי בארץ נהדרת;)".

כל עוד לא יהיו שינויים, כמו פרישה של היו"ר אבי גבאי, חברי המפלגה שייכנסו לכנסת הם: אבי גבאי, טל רוסו, איציק שמולי, סתיו שפיר, שלי יחימוביץ' ועמיר פרץ. בכך מתבדה תקוותה של ח"כ מירב מיכאלי, הבאה בתור – להיכנס גם היא.

נשארת בחוץ. ח"כ מרב מיכאלי. צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

 

אתמול (ה'), אמר גבאי כי יקיים בימים הקרובים התייעצויות עם חברי הכנסת של מפלגתו לגבי הקדמת מועד הפריימריז לתפקיד יו"ר מפלגת 'העבודה' ועל "אפשרויות נוספות שעומדות על הפרק". אולם גם הוא הבהיר: "ב-30.4 אשבע אמונים כחבר בכנסת ישראל". זאת לאחר שמזכ"ל המפלגה, ערן חרמוני, קרא לו לפרוש. "ראוי ונכון כי ייקח אחריות ויתפטר מתפקיד יו"ר המפלגה", כתב חרמוני בפוסט שפרסם בפייסבוק. "ציפיתי כי הדבר ייעשה על ידו עוד בליל הבחירות, אך משעה שלא נעשה, עלי כמזכ"ל המפלגה וגם על אחרים מוטלת החובה להגיד את הדברים באופן ברור".
אביה ריש

אביה ריש

עורכת תוכן, אתר ערוץ 20