הבוקר (חמישי) הותר לפרסום כי הסתיימה חקירת המשטרה בעקבות מותו של תושב שנמצא מוטל ברחוב מצדה בעיר במהלך דצמבר. לאחר שבתחילת חודש ינואר השנה נעצר החשוד במעשה, השבוע הוגשה הצהרת תובע על הכוונה להגיש נגדו כתב אישום ומעצרו הוארך עד היום.

בתאריך 23.12 בשעת ערב התקבל במשטרה דיווח אודות בן 39 המוטל ברחוב מצדה בבאר שבע ועל גופו סימני חבלה קשים. צוות רפואי שהגיע נאלץ לקבוע את מותו במקום.

כשבוע לאחר מכן,  אותר חשוד בן 26 תושב ראשון לציון, שהתגורר לאחרונה בבאר שבע. עם התקדמות החקירה, החשוד הודה ושחזר את אירועי אותו הלילה. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת והשבוע הוגשה הצהרה בדבר כוונת התביעה להגיש כנגדו כתב אישום בגין.

מחקירתו עלה כי החשוד גמר בליבו לדרוש דבר מה מהקורבן, איתו אין לו הכרות מוקדמת. לאחר שארב לו מאחורי מבנה ברח' אלפסי בעיר, הבחין החשוד בקורבן והפתיעו תוך שתקף אותו במכות נמרצות לרבות שימוש שעשה בבקבוק בירה אותו אחז בידו עמו הכה את הקורבן בראשו עד שהאחרון התמוטט.

עוד עלה כי לאחר התקיפה הראשונה ומשהתמוטט הקורבן, בשארית כוחותיו הלך המנוח ברח' מצדה אחר החשוד, פנה אליו, והתחנן כי יחזיר לו את מכשירו הסלולרי המשמש אותו לקשר עם אביו החולה. בתגובה, כלפי החשד, המשיך החשוד להכותו עד שהתמוטט בשנית ויותר לא קם.

עדי דניאל

עדי דניאל

עורכת חדשות באתר ערוץ 20


:עוד באותו נושא